POLECAMY
Grajewscy policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę ciężarówki, który spowodował kolizję będąc pod wpływem narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W czwartek (5.08) na trasie Grajewo-Rajgród doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym manem 29-letni mieszkaniec Wieliszewa uderzył w tył poprzedzającej go lawety, której kierowca skręcał w prawo. Następnie w wyniku zderzenia man wpadł do rowu. Siedzący za jego kierownicą mężczyzna karetką został przewieziony do szpitala, z którego później uciekł. Policji udało się go szybko zatrzymać. Okazało się, że 29-latek kierował ciężarówką pod wpływem narkotyków. Dodatkowo w samochodzie, którym jechał znaleziono niewielką ilość heroiny oraz strzykawkę z igłą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadania narkotyków. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji