Kierowca zginął na miejscu. To już trzecia tragedia dzisiejszego dnia

2023.10.27 12:17
W piątek 27 października w godzinach porannych doszło do kolejnego już w tym dniu śmiertelnego wypadku. Droga Wojewódzka nr 692 w miejscowości Korzeniówka jest nieprzejezdna. Jedna osoba nie żyje.
Kierowca zginął na miejscu. To już trzecia tragedia dzisiejszego dnia
Fot: KPP Siemiatycze

Tuż po godzinie 10:00 policjanci z Siemiatycz otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Drodze Wojewódzkiej nr 692 w miejscowości Korzeniówka. Po dotarciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kierowca samochodu osobowego marki Kia nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu dróg jadącemu prawidłowo kierowcy forda.

- W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia kierowca kia zginął na miejscu. Policjanci prowadzą czynności pod ścisłym nadzorem prokuratora. Droga jest zablokowana, a objazd odbywa się drogami lokalnymi - poinformowała mł. asp. Kamil Jaroć, oficer prasowy KPP Siemiatycze.

To już trzecie zdarzenie drogowym w ciągu dzisiejszego dnia!

Jesienią wypadki drogowe zdarzają się zdecydowanie częściej niż w przypadku pozostałych pór roku. Nie bez znaczenia są tu niekorzystne warunki pogodowe. Deszcze i mgły znacznie obniżają poziom widoczności. Skutki często są tragiczne.

Tuż po godzinie 6.00 policjanci poinformowali, że w rejonie miejscowości Racewo doszło do śmiertelnego pieszej. Kobieta zginęła na miejscu.

Szczegóły: Tragiczne rozpoczęcie dnia. Piesza zginęła na miejscu

Zaledwie trzy godziny później doszło do kolejnego wypadku. Tym razem doszło do potrącenia pieszego n przejściu przy ul. Aleja Legionów 56. Poszkodowany nastolatek został przetransportowany do szpitala.

Szczegóły: Plaga potrąceń pieszych w regionie. Jesienna aura czy brawura?


Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

840 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39