Kino Dzieci: "Moje życie to cyrk"

dodane dnia: 2023-07-01 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Kino Dzieci: "Moje życie to cyrk"
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-07-26
Organizatorzy zapraszają na seans filmu "Moje życie to cyrk" w ramach Kina Dzieci .

W ramach wystawy "Galeria to kurnik artyści to kury a sztuka to jajka kur", Galeria Arsenał w Białymstoku organizuje Kino Dzieci.

"Moje życie to cyrk"
dedykowany uczniom klas 7-8 szkoły podstawowej
reż. M. M. Bouchard / Kanada / 2020 / aktorski / 100'


Laura chce żyć jak zwyczajna nastolatka. To jednak nie takie łatwe, kiedy u boku ma się tatę będącego zakręconym artystą. Czy nietypowej rodzinie uda się odnaleźć wspólny język i stawić czoła nowym wyzwaniom?

Życie nastoletniej Laury to wieczna podróż. Wraz ze swoim tatą Billem – zawodowym klaunem – przemierzają kraj, występując w coraz to nowszych miejscach. Mimo wspólnych ekscytujących przygód Laura chce jednak od życia czegoś więcej. Wolałaby raczej się rozwijać i poznawać nowe rzeczy, a mniej się wygłupiać. Tylko co na to powie jej tata? Niespodziewanie, dzięki nowej nauczycielce, może się spełnić jej największe marzenie – prywatna szkoła. Czy wyluzowany tata Laury będzie w stanie zrozumieć inne spojrzenie na świat? Czy to jabłko nie padło aby zbyt daleko od jabłoni?

Doceniona podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci komedia pokazuje, że w świecie pełnym podziałów i różnic najlepszym wyjściem zawsze jest okazywanie wsparcia i zrozumienia drugiej osobie.

Start o godzinie 11:00.
Wstęp wolny.

Po projekcji organizatorzy zachęcają do zwiedzenia wystawy współtworzonej przez dzieci "Galeria to kurnik artyści to kury a sztuka to jajka kur".Zwiastun filmu:

Miejsce imprezy
ul. Mickiewicza 2
15-222 Białystok

1330 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39