Kino Plenerowe: W nich cała nadzieja

dodane dnia: 2024-06-11 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-07-20
Organizatorzy zapraszają na Kino Plenerowe.

Ciepły wieczór po upalnym dniu, lekki wiaterek, na niebie księżyc, doborowe towarzystwo i… starannie wyselekcjonowane kino czekają na Was podczas plenerowych seansów w ramach Lata w Mieście. Wszystkich tych, którzy sezon wakacyjny spędzają w Białymstoku albo wpadają w odwiedziny do naszego miasta, organizatorzy zapraszają na chwilę oddechu od codziennego zgiełku podczas filmowych pokazów pod chmurką!

W nich cała nadzieja
Polska 2023, 89′
reż. Piotr Biedroń
obsada: Magdalena Wieczorek, Jacek Beler


Wyróżnienie w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych i nagroda dla Klimatycznego Filmu podczas 48. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

Nagroda Méliès d’argent dla najlepszego filmu fabularnego na Trieste Science+Fiction Festival we Włoszech!

W postapokaliptycznej rzeczywistości Ewa walczy nie tylko o przetrwanie, ale i zmaga się z dotkliwą samotnością. Długotrwałe uczucie izolacji nie jest jednak jej jedynym problemem. Prawdziwy dramat wydarza się, gdy przez absurdalną sytuację wchodzi w konflikt ze swoim jedynym towarzyszem – Robotem. Zaczyna się prawdziwa walka o życie z maszyną wyposażoną w sztuczną inteligencję, która dla Ewy staje się większym zagrożeniem niż otaczający świat.

„W nich cała nadzieja” to pierwszy polski film, który porusza temat przyszłości świata w obliczu globalnych katastrof i rozwijającej się technologii.

20 lipca 2024, godz. 21:30
Plac przy BOK-u, ul. Legionowa 5
Wstęp wolny

Polecamy lokal
1267 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39