POLECAMY
W ramach Lata w Mieście odbędzie się ostatni letni seans. Na ekranie pojawi się film "Kociarze", który miał swoją premierę w grudniu 2022 roku.
Lato w Mieście to cykl filmowych spotkań pod niebem. W ramach inicjatywy zostały już zaprezentowane filmy "IO", "Rzeka", "Simona" i "Lombard". "Kociarze" to film w reżyserii Mye Hoang. Przedstawia opowieść o 9 mężczyznach, których łączy jedna niesamowita pasja - miłość do kotów. Bez względu na ich różnice, ci bohaterowie łączą się w duchu pomocy i troski o czworonogi, które spotykają na swej drodze. W filmie będzie można zobaczyć życie strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta. Każdy z nich odnajduje nowe znaczenie dzięki relacji z kocimi towarzyszami, co tworzy poruszającą i inspirującą opowieść o ludzkiej empatii, przyjaźni i oddaniu. Seansowi będzie towarzyszyć fundacja Kotkowo. Będą czekać na miejscu ze skarbonką i kocimi gażetami. Przekazane podczas wydarzenia środki trafią do fundacji.
Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji