Kino pod księżycem. Na ekranie gratka dla kociarzy

2023.08.18 13:14
W ramach Lata w Mieście odbędzie się ostatni letni seans. Na ekranie pojawi się film "Kociarze", który miał swoją premierę w grudniu 2022 roku.
Kino pod księżycem. Na ekranie gratka dla kociarzy
Fot: Gray Hat Productions
Kadr z filmu "Kociarze"

Lato w Mieście to cykl filmowych spotkań pod niebem. W ramach inicjatywy zostały już zaprezentowane filmy "IO", "Rzeka", "Simona" i "Lombard".

"Kociarze" to film w reżyserii Mye Hoang. Przedstawia opowieść o 9 mężczyznach, których łączy jedna niesamowita pasja - miłość do kotów. Bez względu na ich różnice, ci bohaterowie łączą się w duchu pomocy i troski o czworonogi, które spotykają na swej drodze.

W filmie będzie można zobaczyć życie strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta. Każdy z nich odnajduje nowe znaczenie dzięki relacji z kocimi towarzyszami, co tworzy poruszającą i inspirującą opowieść o ludzkiej empatii, przyjaźni i oddaniu.

Seansowi będzie towarzyszyć fundacja Kotkowo. Będą czekać na miejscu ze skarbonką i kocimi gażetami. Przekazane podczas wydarzenia środki trafią do fundacji.Seans filmu "Kociarze" odbędzie się w sobotę (19.08) na plac przy Białostockim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji: Kino plenerowe: "Kociarze"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1426 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39