Kino z atrakcjami. Na dzieci będą czekać alpaki, owce i króliki [KONKURS]

2024.02.21 18:13
Już w najbliższą niedzielę (25 lutego) Galerię Jurowiecką odwiedzą niezwykli goście. Będą konkursy, animacje i filmowe hity dla najmłodszych.
Kino z atrakcjami. Na dzieci będą czekać alpaki, owce i króliki [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Białostockie Kina Helios zapraszają małych kinomanów na najnowszą odsłonę Filmowych Poranków. Tym razem zobaczymy bajkę "Tomek i Przyjaciele". We wszystkich placówkach sieci zaplanowano też całą masę konkursów, animacji i zabaw dla najmłodszych.

Puchaci goście w Galerii Jurowieckiej

Galerię Jurowiecką odwiedzą ponadto puchaci, milusińscy goście. Zaplanowano warsztaty edukacyjne w towarzystwie żywych zwierząt. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję nakarmić królika, pogłaskać owieczkę czy zrobić sobie zdjęcia z alpaką.

Zostanie wyświetlona kultowa bajka

"Tomek i przyjaciele" to animowany serial dla najmłodszych. Tomek jest lokomotywą numer 1. Jest pracowity, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywa niesamowite przygody, poznaje świat i codziennie uczy się czegoś nowego. Zdobytą wiedzą dzieli się ze swoimi małymi fanami.

Projekcja filmowa jest przystosowana do wieku uczestników seansu. W sali kinowej panuje półmrok, aby żaden maluch nie bał się otaczającej go ciemności i mógł w pełni cieszyć się oglądaną bajką. Organizatorzy zapewniają także, że dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności.

Konkursy i zabawy!

Zanim przeniesiemy się do animowanego świata Tomka i jego przyjaciół, na sali kinowej odbędą się animacje i konkursy z nagrodami. Każdy uczestnik wydarzenia otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki. Dzieciaki zbierają na nich pieczątki, które mogą zdobyć rozwiązując zagadki i biorąc udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek, mały kinoman odznaczony zostanie odznaką HelioSówki. Pieczątki można zbierać uczestnicząc we wszystkich wydarzeniach z cyklu Filmowych Poranków. Przygotowane dla najmłodszych zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużej ilości dobrych chęci.

Najbliższe spotkanie już w niedzielę, 25 lutego

Spotkania Cyklu Filmowe Poranki odbywają się w Kinach Helios w co drugą niedzielę miesiąca. Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 10:30.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na to wydarzenie: KONKURS

Więcej informacji:

Filmowe Poranki: "Tomek i Przyjaciele" w Galerii Alfa
Filmowe Poranki: "Tomek i Przyjaciele" w Galerii Białej
Filmowe Poranki: "Tomek i Przyjaciele" w Galerii Jurowieckiej

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1415 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39