Kolacja z prezesem klubu, a może srebrny medal? Jagiellonia wspiera WOŚP

2023.01.27 15:28
Jagiellonia Białystok po raz kolejny będzie grać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na 31. finał podlaski klub przekazał m.in. koszulkę meczową Tomasa Prikryla z autografami całej drużyny oraz srebrny medal za udział w finale Pucharu Polski.
Kolacja z prezesem klubu, a może srebrny medal? Jagiellonia wspiera WOŚP
Fot: Jagiellonia Białystok

Kibice Dumy Podlasia mają szansę zdobyć koszulkę Tomasa Prikryla, czyli zawodnika, który z "Jotką" na piersi rozegrał już 96 spotkań (11 goli, 16 asyst), wraz z podpisami pozostałych piłkarzy czy srebrny medal za udział w finale Pucharu Polski w sezonie 2018/2019. Krążek posiada logotypy rozgrywek oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także napis "Finalista Pucharu Polski 2019".

Zgarnięcie tak cennych przedmiotów jest możliwe dlatego, że białostocki klub bierze udział w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (29.01).

Ponadto są też dostępne inne, niezwykle interesującej aukcje, z których cały dochód przeznaczony zostanie na WOŚP. Fani Jagiellonii mogą wylicytować także kolację z prezesem klubu Wojciechem Pertkiewiczem w restauracji Kumar's oraz kolację z dyrektorem sportowym Żółto-Czerwonych - Łukaszem Masłowskim - w restauracji Papa Pasta. Pertkiewicz jest prezesem Dumy Podlasia od roku, natomiast Masłowski pracuje w białostockim zespole od marca.

Jaga zachęca również do udziału w licytacji organizowanej przez sztab #256 MDK Białystok ZPO nr 2 w Białymstoku, której przedmiotem jest kalendarz z piłkarzami klubu. To prawdziwa gratka dla kibiców, jak również kolekcjonerów zbierających autografy. Zawodnikom na zdjęciach towarzyszą podopieczni fundacji Naszpikowani. Zdjęcia prezentują tradycyjne gesty, które wykonują piłkarze po strzelonych bramkach, czyli tzw. "cieszynki".

W ramach jednej aukcji licytowany jest także bilet na jeden z pierwszych trzech domowych meczów Jagi w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1797 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39