Kolejny Action w Białymstoku już otwarty

2021.12.23 10:48
Tuż przed świętami otworzono w Białymstoku kolejny dyskont niespożywczy Action. Jak zawsze klienci mogą liczyć w związku z tym na promocje.
Kolejny Action w Białymstoku już otwarty
Fot: Materiały prasowe

W czwartek (23.12) w Białymstoku otworzył się kolejny dyskont niespożywczy Action. Jeden sklep tej sieci już działa w Wysockiego Park Handlowy przy ul. Wysockiego (zobacz: Pierwszy sklep Action w Białymstoku już otwarty. Na klientów czekają promocje)

Nowy punkt znajduje się w centrum handlowym Outlet Center przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B.

- Ze względu na popularność, jaką Action cieszy się w Białymstoku, postanowiliśmy otworzyć w mieście już drugi sklep. Na jego lokalizację wybraliśmy znane i chętnie odwiedzane przez mieszkańców centrum handlowe. Świetny dojazd do sklepu Action zapewnia biegnąca niedaleko Szosa Ełcka, która wchodzi w skład ważnego ciągu komunikacyjnego w mieście. W okolicy znajdują się również rozbudowana sieć transportu miejskiego oraz przystanek kolejowy – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. – Zapraszam do Action na zakupy, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie polecam szczególnie asortyment sezonowy, w tym świąteczne dekoracje, klimatyczne oświetlenie, zastawę na wigilijny stół oraz ciepłe ubrania i dodatki z bożonarodzeniowymi motywami – dodaje Sławomir Nitek.

Drugi sklep sieci Action ma 920 m2 powierzchni. Szerokie alejki pozwalają na spokojne przeglądanie towarów na półkach. A jest ich sporo - ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie, w związku z otwarciem w promocji są m.in.: głośnik karaoke, zestaw noży, świeczniki, wody toaletowe i perfumowane oraz odzież domowa.

W sklepie znajdziemy też artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Znaczna część asortymentu się dynamicznie rotuje, co tydzień na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Zawsze jest też przygotowywana specjalna oferta sezonowa. Obecnie znajdują się w niej akcesoria do wystroju wnętrz na zimę: poszewki na poduszki, koce, komplety pościeli oraz zasłony. Jest też wiele ozdób bożonarodzeniowych – bombki, łańcuchy, sznury oświetleniowe, a także sztuczne choinki, figurki itp.

Market działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. W Wigilię będzie czynny w godzinach od 9:00 do 13:00, a w Sylwestra od 9:00 do 16:00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1298 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39