Kolejny Aldi w Białymstoku. Gdzie powstaje?

2023.03.21 10:16
Otwarcie trzeciego sklepu Aldi w Białymstoku zaplanowano na drugą połowę tego roku.
Kolejny Aldi w Białymstoku. Gdzie powstaje?
Fot: mat. prasowe

W roku 2023 Aldi planuje otwarcie około 60 nowych obiektów w całej Polsce. W styczniu otworzono sklepy w Stargardzie oraz Rokietnicy, od 22 marca zaczną działać sklepy w Zielonej Górze oraz w Suwałkach, natomiast 23 marca w Iławie.

W połowie grudnia 2022 r. miało miejsce otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Białymstoku, przy ul. Kraszewskiego 45. Z kolei 20 grudnia otworzono sklep przy ul. Wierzbowej 6. To jednak nie koniec. Sieć planuje otwarcie trzeciego sklepu w Białymstoku. Znajdzie się on przy ul. Raginisa 74 na Jaroszówce.

- Z pewnością mieszkańcy Białegostoku mogą liczyć na szeroką ofertę produktów wysokiej jakości w możliwie najniższej cenie oraz duży wybór marek własnych, po które klienci chętnie wracają, w myśl hasła "Raz Aldi, zawsze coś z Aldi", bo po ulubione produkty chętnie się wraca. Sklep będzie przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji - przekazała nam Patrycja Narożna z biura prasowego Aldi.

Dodała, że otwarcie trzeciego sklepu w Białymstoku zaplanowano na drugą połowę tego roku.

Niemiecka sieć dyskontów Aldi ma obecnie ponad 240 punktów na terenie całej Polski. Spółka ma też sklepy w Belgii, Niemczech, Danii, Francji, Luksemburgu, Niderlandach, Portugalii i Hiszpanii. Łącznie zatrudnia około 86 tys. osób.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

882 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39