Koncert charytatywny dla dzieci z hospicjum. Wystąpi znana gwiazda

2018.10.24 08:38
Na początku listopada w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się koncert charytatywny. Na scenie wystąpi znana gwiazda.
Koncert charytatywny dla dzieci z hospicjum. Wystąpi znana gwiazda
Fot: Materiały prasowe

Zbliża się koncert charytatywny dla dzieci z hospicjum

Już w poniedziałek (5.10) odbędzie się specjalny koncert charytatywny na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Impreza odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Na scenie zagości znana i lubiana Urszula. Jej występ zainauguruje 5. edycję kampanii społecznej pod hasłem "Miesiąc Dobroczynności" organizowanej przez Fundację "Pomóż Im".

Zebrane podczas wydarzenia pieniądze pomogą w sfinansowaniu profesjonalnej opieki medycznej nad nieuleczalnie chorymi dziećmi będącymi pod skrzydłami jedynego w tej części kraju hospicjum dla najmłodszych.

Akcja "Miesiąc Dobroczynności" ma na celu zwrócenie uwagi wszystkich wokół na potrzeby dzieci, które przebywają w hospicjum. Pokazuje, jak bardzo małym, bardzo schorowanym pacjentom oraz ich bliskim potrzebna jest pomoc.

Jak co roku wydarzenie jest inaugurowane koncertem charytatywnym, a kończy się balem andrzejkowym.

Na scenie zagości znana gwiazda

Tegoroczny "Miesiąc Dobroczynności" rozpocznie Urszula, jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek, która swoją karierę rozpoczęła 1977 r. Występowała m.in. z Budką Suflera. Znana jest z takich hitów jak "Konik na biegunach", "Rysa na szkle", "Dmuchawce, latawce wiatr" czy "Malinowy król". Przez lata na scenie była wielokrotnie nagradzana i doceniana. Płyty, które wydaje artystka, systematycznie pokrywają się złotem czy platyną.

Bilety na koncert charytatywny są do nabycia w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej. Ich ceny wahają się od 75 do 115 zł.

Wygraj 2 podwójne zaproszenia: Konkurs

Zobacz również: Urszula Dzieciom z Hospicjum

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1935 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39