Koniec planszówkowego sezonu! Gry przez cały rok ściągały tłumy do książnicy

2024.06.24 09:13
W poniedziałek (24 czerwca) w Filii Głównej Książnicy Podlaskiej odbędzie się finał sezonu Planszówek Johnny'ego i Mateusza. Organizatorzy zapowiadają setki rozmaitych gier i wspaniałe towarzystwo!
Koniec planszówkowego sezonu! Gry przez cały rok ściągały tłumy do książnicy
Fot: Pixabay

Planszówki Johnny'ego i Mateusza przez cały ten rok ściągały do Książnicy Podlaskiej tłumy białostoczan. W poniedziałek (24 czerwca), o godzinie 18:00 będziemy mieli ostatnią już w tym sezonie okazję do wypróbowania takiej formy spędzania wolnego czasu. Ale spokojnie, jak zapowiadają organizatorzy - przygotowania do kolejnego sezonu zostały już rozpoczęte!

Uczestnicy będą mogli wybierać spośród aż dwustu różnorodnych planszówek. Czekają na nas gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każde spotkanie ma też swoją planszówkową gwiazdę wieczoru - czyli ciekawą lub trudniej dostępną grę z prywatnych zbiorów.

Wstęp i uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne. To doskonały pomysł na wieczór w gronie przyjaciół i świetna okazja do nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Na sali przez cały czas dostępni są organizatorzy wydarzenia. Pomogą nam w dobraniu gry i wyjaśnią jej zasady.

Ponad dwieście różnych tytułów!

Ta imponująca kolekcja powstała przy wsparciu wydawnictw: REBEL.pl, Nasza Księgarnia - gry, Portal Games, Black Monk Games oraz sklepu z grami Magiczny Rynek. Znajdziemy tu propozycje dla różnych kategorii wiekowych i graczy o różnym poziomie zaawansowania. Na poprzednie spotkania chętnie przybywali zarówno najmłodsi, jak i ci znacznie starsi miłośnicy planszówek.

Sala znajdująca się na szóstym piętrze Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A) jest w stanie pomieścić naprawdę dużą ilość graczy. Miejsca i planszówek z pewnością nie zabraknie!

Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1066 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39