Finał sezonu - Planszówki Johnny'ego i Mateusza

dodane dnia: 2024-06-21 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Finał sezonu - Planszówki Johnny'ego i Mateusza
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-06-24
Organizatorzy zapraszają na Finał sezonu - Planszówki Johnny'ego i Mateusza.

To już ostatnie spotkanie w tym sezonie zanim zrobimy sobie przerwę na lato, urlopy, grille i przede wszystkim - przygotowywanie kolejnego sezonu Planszówek specjalnie dla Was!

Zajrzyjcie ukoronować z nami kolejną spektakularną serię spotkań, gdzie mogliście zagrać w setki gier w wyśmienitym towarzystwie! No i oczywiście: jeśli w przeciągu sezonu zostawiliście nam kuponik - macie szansę na nagrody!

Wpadnijcie poturlać kostki, pozagrywać karty, pośmiać się, porywalizować, czy po prostu zajrzeć i przybić z nami piątkę! Wszyscy członkowie Fundacji będą na miejscu.

Gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze "Planszówki" to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i spędzić świetnie czas.

Jeśli chodzi o same gry, jest z czego wybierać - mamy ponad DWIEŚCIE tytułów, wspierają nas wydawnictwa REBEL.pl, Nasza Księgarnia - gry, Portal Games czy Black Monk Games oraz najfajniejszy sklep z grami w mieście czyli Magiczny Rynek (Legionowa 28/001), gdzie odbywają się cykliczne rozgrywki, nauka gry oraz turnieje w najpopularniejsze karcianki!

Na każdym spotkaniu poza setką gier z naszej kolekcji prezentujemy jeden tytuł główny - ciekawą lub trudniej dostępną grę z prywatnych zbiorów, specjalnie dla Was do przetestowania.

Na każdym spotkaniu obecni są organizatorzy, którzy pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady - nie bójcie się więc wpadać całkiem sami albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Pamiętajmy, że główną siłą napędową naszych spotkań jest dobra zabawa. Mile witamy zapalonych graczy jak i osoby, które z grami miały małą styczność! Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi z tymi całymi planszówkami, albo sami jesteście tymi znajomymi - zapraszamy! To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć!

Jeśli macie jakieś tytuły, którymi chcecie się podzielić albo szukacie innych współgraczy - piszcie śmiało, bierzcie gry, zapraszajcie na partyjkę!

My sami z ogromną chęcią zawsze zagramy w coś nowego!
Gramy w Książnicy Podlaskiej (VI piętro) w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, od godz. 18

Planszówki Johnny'ego i Mateusza odbywają się w ramach wydarzenia Książnicy Podlaskiej - Nerdoteka.

Start o godz. 18:00.
Miejsce imprezy
ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A
15-097 Białystok
Imprezy

1098 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39