Koniec remontu w Alfie. Otworzyły się nowe lokale

2016.03.21 14:09
Można będzie wypić kawę i zjeść burgera. W galerii handlowej Alfa Centrum otwierają się nowe lokale.
Koniec remontu w Alfie. Otworzyły się nowe lokale
Fot: pixabay.com

W piątek (18.03) w remontowanej części Alfy otwarto Costa Coffee, która należy do największej w Polsce sieci kawiarni.

– Otwarcie kawiarni w Białymstoku to ważny moment w historii Costa Coffee w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami, realizujemy strategię wprowadzania naszej marki do miast zamieszkiwanych przez 100–300 tys. osób – informuje Michał Nowak, Property & Expansion Director, Costa Coffee Polska.

W lokalu można spróbować różnego rodzaju kaw (także dietetycznych). W związku ze zbliżającą się wiosną, w ofercie znajdują się też kawy w mocno orzeźwiającej wersji lodowej. Klienci mogą również skosztować słodkich wypieków i deserów lodowych.

- Niedawne otwarcie Cukierni Sowa potwierdziło, że klienci Alfa Centrum poszukują miejsc, w których mogą odetchnąć w trakcie zakupów przy filiżance dobrej kawy i drobnym posiłku – informuje Jolanta Karna, Dyrektor Alfa Centrum.

W minioną sobotę w galerii handlowej otwarto także burger bar - Jack’s Shack. Lokal znajduje się w strefie restauracyjnej na drugim piętrze. Jak informują właściciele, w miejscu tym można kupić burgery "przygotowane z produktów wprost od lokalnych dostawców – zawsze świeże i najwyższej jakości". Klienci mogą kupić tu nie tylko klasyczne burgery z wołowiną, ale również z łososiem czy bezmięsne.

W nowym lokalu swoje klientki powitała również marka Pandora oferująca ekskluzywną biżuterię.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1778 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39