Koniec wakacyjnych kursów do Siemianówki

2019.08.30 10:53
W najbliższy weekend po raz ostatni w tym roku będzie można dotrzeć nad Zalew Siemianówka pociągiem Polregio.
Koniec wakacyjnych kursów do Siemianówki
Fot: Wikipedia
Zalew Siemianiówka

W najbliższy weekend zakończy kursowanie w wakacyjnym sezonie 2019 weekendowe połączenie Polregio na turystycznej trasie Hajnówka – Siemianówka. To ostatnia szansa na podróż tą malowniczą trasą. Pociągi Polregio będą kursowały już tylko do niedzieli 1 września.

Przewozy pasażerskie na tej trasie zostały w tym roku reaktywowane przez samorząd podlaski po 15 latach przerwy, głównie z myślą o turystach. Trasa umożliwia dojazd nad jeden z największych wodnych akwenów regionu – Zalew Siemianówka. Pociągi kursowały we wszystkie weekendy w terminie od 28 czerwca oraz dodatkowo 15 sierpnia.

W związku z korektą rozkładu jazdy pociągów Polregio od 1 września, zmienią się także godziny kursowania pociągów na tej trasie. Planując podróż, warto wcześniej sprawdzić rozkład jazdy na konkretny dzień. Bez wychodzenia z domu można zaplanować przejazdy i kupić bilety poprzez platformę sprzedażową Polregio dostępną na www.polregio.pl.

Przypominamy, że trasa Hajnówka – Siemianówka jest objęta ofertą "Połączenie w dobrej cenie", która obniża niemal o połowę koszt przejazdu w porównaniu do podstawowej taryfy Polregio.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

1059 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39