Konkurs dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Można wygrać płatny staż

2015.11.17 00:00
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z firmą CORAL organizują projekt "Science Battle", który skierowany jest do studentów i absolwentów szkół wyższych.
Konkurs dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Można wygrać płatny staż
Fot: BPN-T
Do 30 listopada studenci i absolwenci szkół wy zszych mogą zgłaszać się do konkursu

Osoby, które zgłoszą się do konkursu, zostaną podzielone na kilkoosobowe grupy, w których będą pracować nad zbudowaniem modelu sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznej. Wszyscy uczestnicy odbędą szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nad każdą ekipą będzie czuwał mentor – ekspert z firmy CORAL.

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się studenci ostatniego roku I stopnia lub będący na II stopniu studiów oraz absolwenci na kierunkach: elektrotechnika, energetyka, zarządzanie, ekonomia, marketing, informatyka bądź innym technicznym.

Zainteresowani konkursem mogą wysyłać formularze od 16 do 30 listopada na stronie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. 7 grudnia zostanie wybranych 26 zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby wezmą udział w spotkaniu, gdzie komisja wybierze 12 osób, które wezmą udział w projekcie.

Każda grupa będzie realizowała projekt do 30 marca przyszłego roku. Komisja oceni jego innowacyjność, wartość rynkową, gotowość do wykorzystania komercyjnego, przewagę konkurencyjną oraz poziom koniecznych nakładów inwestycyjnych.

Zwycięzcy otrzymają 3-miesięczny płatny staż w firmie Coral, szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wszyscy uczestnicy zdobędą też cenne doświadczenie i umiejętności pomocne przy znalezieniu pracy po studiach.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

891 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39