Konkurs na studentów i absolwentów. Nagrodą jest płatny staż w Ministerstwie Finansów

2017.05.30 09:51
Do 9 czerwca można wysyłać prace na konkurs Podatkowi Liderzy kierowany do studentów i absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych. Nagroda to płatny staż w Ministerstwie Finansów.
Konkurs na studentów i absolwentów. Nagrodą jest płatny staż w Ministerstwie Finansów
Fot: pixabay.com

Praca w Ministerstwie Finansów to coś, o czym marzy niejeden student lub absolwent. Teraz pojawia się szansa. Resort ogłosił konkurs, w którym oceniane będą prace pt. "Co warto zmienić w polskim systemie podatkowym?" - najlepsi zostaną nagrodzeni płatnym miesięcznym stażem.

Swoich sił spróbować mogą: absolwenci lub studenci III, IV, V roku kierunku prawniczego lub ekonomicznego, znający podstawy prawa podatkowego, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych lub porządków prawnych.

Pracę, która nie może przekroczyć dwóch stron formatu A4, należy wysłać do 9 czerwca na adres: praktyki@mf.gov.pl. Konieczne jest dołączenie CV, podpisanej karty zgłoszenia oraz kopii dokumentów potwierdzających status studenta/absolwenta.

Oprócz płatnego stażu, organizatorzy oferują laureatom udział w pracach grupy roboczej zajmującej się uszczelnieniem prawa podatkowego oraz uczestnictwo w organizowanych przez resort kursach i szkoleniach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1246 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39