Konkurs "Razem od lat". Do wygrania aparaty i bony podarunkowe

2020.11.16 14:36
Zdjęcia przedstawiające Białystok sprzed lat można zgłaszać do konkursu. Do zdobycia są aparaty i bony podarunkowe.
Konkurs "Razem od lat". Do wygrania aparaty i bony podarunkowe
Fot: Auchan Produkcyjna

Trwa konkurs fotograficzny "Razem od lat". Zgłosić może się każdy, kto ma w domu fotografie, które pokazują dawne ulice, parki, place oraz życie mieszkańców Białegostoku.

Zdjęcia przyjmowane będą do 30 listopada. Jury oceni najciekawsze ujęcie tematu "Białystok sprzed lat", a także walory artystyczne zdjęcia i jego oryginalność.

– Chcemy świętować urodziny galerii handlowej z naszymi klientami i w trudnym dla nas wszystkich okresie zaproponować ciekawy sposób na spędzenie czasu i odrobinę rozrywki. Z pewnością wielu z nas ma w domowych archiwach zdjęcia, na których widać, jak wyglądał Białystok przed kilkoma, kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma latami. Można je zgłosić w konkursie fotograficznym i w ten sposób zdobyć jedną z cennych nagród – mówi Marlena Brzostowska, property manager w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna.

Zwycięzca konkursu otrzyma profesjonalny aparat fotograficzny Canon EOS M6 wraz z obiektywem, a zdobywcy kolejnych miejsc aparaty INSTAX wraz z wkładami oraz bony podarunkowe.

Poza tym do 30 listopada na stronie konkursowej www.razemodlat.pl/wystawa można obejrzeć wirtualną wystawę pocztówek sprzed lat. To reprodukcje zbiorów archiwum cyfrowego Fotopolska, na których widać popularne miejsca stolicy Podlasia, jak plac przed ratuszem, Pałac Branickich czy otaczający go park.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

941 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39