Konkursy i koncerty gwiazd disco. Radio Jard świętuje urodziny

2014.07.12 00:00
Jedna z najpopularniejszych stacji radiowych w Białymstoku obchodzi urodziny. To już 17 lat istnienia Radia Jard.
Konkursy i koncerty gwiazd disco. Radio Jard świętuje urodziny
Fot: Wikipedia

Już w najbliższą niedzielę (13.07) plac przed klubem rozrywki Krąg zmieni się w . Podczas 17. urodzin Radia Jard wystąpią najbardziej znane gwiazdy muzyki disco polo i dance m.in.: MEJK, Bracia Lewkowscy, Junior, Zorka, Adam Chrola, Viesna, Nexx Dance, 3-BIT, Zespół Way i Alexandrina.

Na słuchaczy Radia Jard będą czekały także liczne pokazy m.in. tancerzy z białostockiej Akademii Tańca Szał Bernadetty Ziółek, pokaz zumby, czy pokazy policyjne. Urodziny rozgłośni radiowej to też wielka feta dla dzieci. Będą dmuchane zjeżdżalnie, konkursy, stoiska z podlaskim jadłem i rękodziełem. Jak to na urodzinach bywa - musi być i tort. Wstęp na imprezę przy ul. Wierzbowej 6 wolny.

Natomiast w sobotę (19.07) odbędzie się Dzień Otwarty w Radiu JARD. Z okazji 17 urodzin stacji każdy będzie mógł odwiedzić redakcję i studio emisyjne radia w Hotelu Turkus. Rozgłośnia umożliwi wszystkim chętnym przekazanie pozdrowień i muzycznych dedykacji na żywo na antenie oraz udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39