Kontakty z dzieckiem – adwokat Urszula Zajko Białystok

dodane dnia: 2017-06-26 przez: KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Urszula Zajko
Termin promocji: 2017-06-26 - 2027-06-26
Prawo rodzinne, w którego materii specjalizuje się mecenas Urszula Zajko, zajmuje się między innymi określaniem prawa do oraz zasad kontaktów z dzieckiem po rozwodzie rodziców. Kontakty te są niezbędne do prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci, więc ustalenia w tym zakresie są niezwykle ważne dla obojga rodziców.

https://urszulazajko.pl/o-kancelarii/prawo-rodzinne/kontakty-z-dzieckiem/

Kontakty z dzieckiem – mediacje jako krótsza i łatwiejsza droga

To sąd decyduje o zakresie i formie kontaktów z dzieckiem. Natomiast droga procesu sądowego nie jest jedyną opcją. Z naszego doświadczenia wiemy, że skuteczna okazuje się droga mediacji między rodzicami.

Wykorzystujemy również metody włączające w cały proces poradnie rodzinne (uzyskanie z sądu skierowania na terapię rodzinną) i inne wyspecjalizowane w pomocy rodzinom ośrodki.

Mecenas Urszula Zajko jest certyfikowanym mediatorem sądowym i wieloletnim praktykiem w zakresie prawa rodzinnego, co czyni mediację skuteczną, doprowadzając do uzyskania satysfakcjonującego obie strony porozumienia.

Pomożemy w sporządzeniu planu wychowawczego

Na drodze porozumienia między rodzicami najlepszym rozwiązaniem kwestii kontaktów z dziećmi jest stworzenie planu wychowawczego, który zaakceptuje następnie sąd. Plan taki zawiera opis uzgodnionych zasad kontaktów. Ustalona może w nim zostać opieka naprzemienna, w myśl zasad której każde z rodziców posiada równe prawa i obowiązki w opiece nad dzieckiem.

Indywidualna pomoc adwokata drogą do skutecznej decyzji sądu

Podstawą prowadzonych przez naszą białostocką kancelarię spraw o ustalenie i egzekwowanie kontaktów z dzieckiem jest indywidualne rozeznanie w sytuacji rodzinnej, skuteczna mediacja i merytoryczna argumentacja przed sądem. Przy czym zawsze kierujemy się najważniejszym – dobrem dziecka.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy rodziców, potrzebujących ustalenia sprawiedliwego zakresu i charakteru kontaktów z dziećmi na drodze mediacji lub postępowania sądowego.
www.urszulazajko.pl/kontakt

713 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39