Kontrola już nie straszna. Bilety na ekartach pojawią się szybciej niż do tej pory

2018.05.18 11:27
Już nawet po pół godziny od zakupu, będziemy mogli korzystać z biletu zakupionego przez e-kartę. Do tej pory, jeśli ktoś nie zrobił zakupu odpowiednio wcześnie, mógł się mieć problem podczas kontroli.
Kontrola już nie straszna. Bilety na ekartach pojawią się szybciej niż do tej pory
Fot: MN

Kupując bilet za pośrednictwem internetowego serwisu www.ekarta.bialystok.pl, po opłaceniu transakcji użytkownik otrzymuje na wskazany adres e-mail potwierdzenie dokonanej opłaty. W przypadku płatności kartą lub przelewu wykonanego w systemie paybynet, potwierdzenie pojawia się już po kilku minutach od zrealizowanej transakcji. Jednak na możliwość używania biletu było trzeba do tej pory dość długo poczekać.

To się ma zmienić od 21 maja. Po 30 minutach od potwierdzenia dokonanej opłaty otrzymanej z systemu, można już korzystać z zakupionego i ważnego biletu.

Nowa aplikacja i urządzenia posiadane przez kontrolerów biletów BKM pozwalają na weryfikację, czy dla sprawdzanej karty został wykupiony aktualnie obowiązujący bilet przy jednoczesnym przeniesieniu go na kartę.

System płatność online paybynet pozwala na płatności 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a informacja o zakupie biletu trafia natychmiast do systemu sprzedaży, co znacząco przyspiesza realizację zamówienia i możliwość korzystania z tak zakupionego biletu.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl
Tagi:

1522 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39