Kopał w zaparkowany samochód i po nim skakał. Był kompletnie pijany

2024.05.07 11:08
Świadkowie twierdzą, że pijany mężczyzna wykrzykując wulgaryzmy skakał po zaparkowanym na parkingu miejskim samochodzie. Doszło do uszkodzenia mienia. Sprawca niczego nie pamięta.
Kopał w zaparkowany samochód i po nim skakał. Był kompletnie pijany
Fot: Podlaska Policja

Augustowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na jednym z parkingów na terenie miasta. Na miejscu zdarzenia ustalono, że za poczynionymi szkodami stoi nietrzeźwy mężczyzna. Z relacji świadków wynika, że chwilę wcześniej wykrzykiwał on wulgaryzmy, zaczepiał przechodniów oraz kopał w jeden z zaparkowanych samochodów, a nawet po nim skakał. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę trzech tysięcy złotych.

Sprawca oddalił się z parkingu przed przyjazdem funkcjonariuszy. Zaledwie kilka godzin po otrzymaniu zgłoszenia, policjantom udało się ustalić dane podejrzanego w tej sprawie 30-letniego mężczyzny.

Mieszkaniec Augustowa tłumaczył funkcjonariuszom, że tej nocy spożywał alkohol i niczego nie pamięta. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1288 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39