Kosił na "traktorku" trawę wokół bloku. Ludzie zadzwonili na policję

2017.06.23 16:18
Jeden z mężczyzn kosił trawę na "traktorku", drugi wybrał się samochodem na stację benzynową. Łączyło ich jedno - alkohol.
Kosił na "traktorku" trawę wokół bloku. Ludzie zadzwonili na policję
Fot: pixabay.com

Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w czwartek (22.06) po godz. 14.00. Wtedy to dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał dość niecodzienne zgłoszenie - poinformowano go, że na terenie gminy Zabłudów prawdopodobnie pijany mężczyzna kosi trawę.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze w rejonie jednego z bloków zatrzymali więc do kontroli drogowej kierującego kosiarką "traktorkiem" 59-latka. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Z kolei w piątek (23.06) nad ranem oficer białostockiej komendy został poinformowany o tym, że na jedną ze stacji benzynowych na osiedlu Białostoczek prawdopodobnie przyjechał nietrzeźwy kierowca mercedesa.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, którzy już po chwili zatrzymali do kontroli opisany pojazd. Okazało się, że siedzący "za kółkiem" 23-letni białostoczanin miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
292 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39