Kradzieże akumulatorów. Jednym z winowajców jest 27-letni białostoczanin

2021.03.03 14:00
Szajka złodziei trudniła się nielegalnym procederem na terenie Białegostoku oraz powiatu białostockiego. Z kilkunastu zaparkowanych pojazdów zniknęły akumulatory. Policja namierzyła kolejnego winowajcę.
Kradzieże akumulatorów. Jednym z winowajców jest 27-letni białostoczanin
Fot: pixabay.com

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu białostockiej komendy namierzyli kolejną osobę odpowiedzialną za kradzieże akumulatorów.

To 27 letni mieszkaniec Białegostoku. Co ciekawe, mężczyzna przebywa obecnie w zakładzie karnym. Jest tam z powodu posiadania narkotyków. Teraz dodatkowo usłyszał 4 zarzuty kradzieży oraz po jednym zarzucie usiłowania kradzieży i usiłowania kradzieży z włamaniem. Zgodnie z Kodeksem karnym kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W związku z tą sprawą, już wcześniej, w ręce mundurowych wpadło trzech 18-latków i jeden 30-latek.

Do kradzieży dochodziło od października do grudnia ubiegłego roku. Szajka złodziei trudniła się nielegalnym procederem na terenie Białegostoku oraz powiatu białostockiego. Z kilkunastu zaparkowanych pojazdów zniknęły akumulatory. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła blisko 30 tys. zł.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

676 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39