Królowa życia zawita do Białegostoku

2023.01.17 07:41
Dagmara Kaźmierska to postać nietuzinkowa. Jest znana przede wszystkim z programu telewizyjnego "Królowe życia", emitowanego w stacji TTV. W poniedziałek (23.01) celebrytka odwiedzi Galerię Jurowiecka i spotka się ze swoimi fanami i fankami.
Królowa życia zawita do Białegostoku
Fot: Facebook Dagmary Kaźmierskiej

Królowa życia, aktorka, a także autorka książek, osobowość telewizyjna. Dagmara Kaźmierska dla niektórych jest postacią kontrowersyjną.

Swoją sławę zdobyła dzięki telenoweli dokumentalnej "Królowe życia" nadawanej przez stację TTV. Program ten jest realizowany w formule reality show i ukazuje barwne życie swoich bohaterów i bohaterek.

Dagmara Kaźmierska pochodzi z Kłodzka. Ma bardzo bogate doświadczenie, czasem nawet postępowała wbrew prawu. Przez jakiś czas ukrywała się w USA razem ze swoim partnerem. Co więcej, Dagmara sama znalazła się w więzieniu za prowadzenie agencji towarzyskiej i stręczycielstwo.

Kaźmierska swoją karierę medialną rozpoczęła dzięki programom "Królowe życia" oraz "Pamiętniki z wakacji". Jej oryginalne, a przy tym szczere wypowiedzi zyskały szybko grono fanów i fanek. Celebrytka znana jest ze swojego ciętego języka i bezpośredniości.

Dagmara wystąpiła także w filmach: "Kobiety mafii 2", "Pętla", "Ślicznotka".

Spotkanie autorskie z Dagmarą Kaźmierską odbędzie się w poniedziałek (23.01), o godz. 16:00 w Galerii Jurowiecka, na poziomie -1 między windami panoramicznymi.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39