"Kuchenne rewolucje" na Podlasiu. Magda Gessler odwiedziła pizzerię

2020.06.06 12:52
Tytułową "kuchenną rewolucję" przeszedł lokal Mąka i Magia w Zambrowie. Właśnie tam zawitała Magda Gessler i jej ekipa. W pizzerii nagrywano jeden z odcinków popularnego programu.
"Kuchenne rewolucje" na Podlasiu. Magda Gessler odwiedziła pizzerię
Fot: Mąka i Magia/FB

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler wyrusza w Polskę, by ratować upadające lokale. Do programu "Kuchenne rewolucje" zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu kilku dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zmianę załogi, zmienia wystrój wnętrza. Później następuje wielki finał. Zaproszeni goście zjadają specjalnie przygotowaną kolację. Ale to nie wszystko. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca do lokalu i sprawdza, czy rewolucja się powiodła.

Mimo iż od 18 maja restauracje i bary ponownie mogą być otwarte, właściciele nieustannie zmagają się z ogromnym kryzysem i stratami w związku z koronawirusem. W tym trudnym dla gastronomii czasie, z pomocą przychodzi właśnie Magda Gessler.

Zawitała też do naszego regionu, a dokładnie do pizzerii Mąka i Magia w Zambrowie. W sobotę (6.06) zaplanowana jest kolacja, która zwieńczy "kuchenną rewolucję" w zambrowskim lokalu. Efekt przemiany restauracji będziemy mogli wkrótce obejrzeć na antenie stacji TVN. Emisja "podlaskiego" odcinka zaplanowana jest w jesiennej ramówce.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

838 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39