Kultowe laleczki L.O.L. Surprise odwiedzą Białystok

2022.01.27 14:21
L.O.L. Surprise to laleczki niespodzianki, które pokochały dzieci na całym świecie. Te modne lalki ukryte są w tajemniczych kulach, których kolejne warstwy i opakowania skrywają różne części i akcesoria zestawu. Laleczki będą miały swoją wystawę w Atrium Biała.
Kultowe laleczki L.O.L. Surprise odwiedzą Białystok
Fot: Materiały prasowe

Interaktywna wystawa kultowych laleczek L.O.L. Surprise zawita do Białegostoku. Najsłynniejsze na świecie laleczki odwiedzą Atrium Biała w dniach 31 stycznia – 12 lutego.

- Interaktywna wystawa L.O.L Surprise to możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, połączonej z dobrą zabawą i mnóstwem wrażeń. Mali goście choć przez chwilę będą mogli poczuć się jak prawdziwi celebryci - wystąpić na prawdziwej scenie i wejść do pudełka laleczki L.O.L Surprise w rozmiarze XXL, a dodatkowo zobaczyć unikatową kolekcję figurek L.O.L Surprise czy skorzystać z fotobudki i innych atrakcji. Dlatego warto odwiedzić tę niezwykłą wystawę w Atrium Biała, przy okazji wykorzystując ten czas na to, aby miło spędzić go wspólnie z dziećmi i lepiej zrozumieć ich fascynację laleczkami L.O.L - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

L.O.L. Surprise składa się z ośmiu interaktywnych stref rozmieszczonych na terenie centrum handlowego, w których na fanów laleczek czeka wiele atrakcji. Zabawa zaczyna się w Punkcie obsługi wystawy, zlokalizowanym w pobliżu salonu H&M, na poziomie 0, w którym dzieci odbierają ulotkę z mapką i zagadkami. Aby ją wypełnić i otrzymać słodki upominek należy odwiedzić wszystkie elementy ekspozycji. Przez dwa tygodnie w Atrium Biała fani małych laleczek znajdą jedyne miejsce na świecie, w którym można huśtać się na kulce LOL. – czyli huśtawkę L.O.L. Będzie to także niepowtarzalna okazja, by siąść za kierownicą prawdziwego samochodu L.O.L. i poczuć się jak ulubiona bohaterka zabaw.

Dla uczestników przygotowano także wielkie pudełko L.O.L.– czyli pudełko na lalkę, w którym każdy na chwilę wcieli się w postać swojej bohaterki, próbując swoich sił w pozowaniu niczym ulubione laleczki. Nie lada frajda czeka też na wszystkich w unboxing room’ie – w którym będzie można nagrać swój własny filmik z  rozpakowywania zabawki L.O.L. i zamieścić go na Facebooku, biorąc udział w dedykowanym konkursie. 3 najlepsze relacje zostaną nagrodzone zastawami L.O.L.

Będzie można skorzystać także z fotobudki, a zrobione w niej fotografie będzie można przesłać sobie na maila. W celebrycki świat przeniesie także uczestników kolejne interaktywne stanowisko, czyli scena muzyczna, przepełniona blaskiem świateł, bogactwem dźwięków i dodatkowych efektów wizualnych uruchamianych pod wpływem dmuchawy.

Na ekspozycji można również obejrzeć kolekcję niemal 200 laleczek L.O.L. oraz zapoznać się z nowościami – wyjątkowe zestawy zabawek są wyeksponowane w Gigantycznym magnetofonie utrzymanym w stylistyce laleczek L.O.L Surprise.

Wystawa L.O.L. Surprise w Atrium Biała będzie się odbywać w dniach 31 stycznia – 12 lutego w godzinach pracy centrum handlowego.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
1076 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39