Dom

Kupujesz dom lub mieszkanie? Wybierz dobrego developera

2014.12.20 00:00
Kupno nowego lokum jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji. Dlatego warto dobrze wszystko przemyśleć i wybrać developera, który udzieli nam dobrych rad.
Kupujesz dom lub mieszkanie? Wybierz dobrego developera
Fot: YP

Czym kierować się szukając mieszkania?

Każdy człowiek ma swoje upodobania. Dlatego powinien szukać mieszkania, które spełni jego wymogi i w którym będzie czuł się dobrze. Jeśli ktoś lubi cieszyć się urokiem osiedli kameralnych, gdzie wszyscy sąsiedzi się znają, a dzieci bawią się na własnym podwórku, to nie powinien kupować mieszkania w ścisłym centrum. Takie lokum przeznaczone jest dla osób, które żyją szybko i wszystko chciałyby mieć pod ręką.

– Wybierając mieszkanie, powinniśmy kierować się głównie – poza rzetelnością firmy, która to mieszkanie buduje – własnymi upodobaniami i preferencjami. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Hubert Piekut z firmy Yuniversal Podlaski.

Na co trzeba uważać?

Większość osób kupuje jedno mieszkanie na całe życie. Dlatego ten wybór musi być przemyślany. Przez zakupem klient powinien gruntownie przeanalizować wybór lokalizacji, metrażu oraz piętra. Wiele osób zapomina, że kluczową kwestią jest zapoznanie się z dokumentacją techniczną i urzędową, która zawsze dostępna jest w dziale sprzedaży.

Dobry developer to podstawa

Osoba poszukująca nowego lokum zazwyczaj szuka kompetentnej osoby, która pomoże jej w dokonaniu odpowiedniego i najlepszego wyboru.

– Myślę, że najważniejszą kwestią, jaka zaważyć powinna na wyborze developera, to jego rzetelność i opinie, jakie o nim mają mieszkańcy jego osiedli. Najlepszą reklamą firmy Yuniversal Podlaski są nasi zadowoleni klienci, których podczas ponad 20-letniego doświadczenia deweloperskiego Prezesa uzbierało się tysiące. - informuje pan Hubert.

Firma Yuniversal Podlaski powstała 10 lat temu. Zatrudnia specjalistów, którzy chętnie udzielają pomocy w wyborze mieszkania. YP wciąż tworzy nowe inwestycje, dzięki czemu posiada szeroką ofertę mieszkaniową, by móc zadowolić najbardziej wymagających klientów.

– Nasze budynki projektujemy w sposób otwarty tak, by w przyszłości móc sprostać zmiennym potrzebom i wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór apartamentów, mieszkań, lokali usługowych, domów wolnostojących, domów bliźniaczych i szeregowych, doradztwo w kredytowaniu zakupu nieruchomości, jak również możliwość negocjacji cen i rozłożenia płatności na raty – informuje Piekut.

Najnowszą inwestycją firmy są Apartamenty Piasta. Jest to idealne miejsce dla fanów miejskiego życia, którzy pragną korzystać ze wszystkich jego zalet i uroków.

- Inwestycja położona jest przy ulicy Sybiraków, w tętniącym życiem osiedlu, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki, a dzięki doskonale rozwiązanej sieci połączeń komunikacji miejskiej, do centrum dotrzemy w zaledwie kilka minut. Mieszkańcy "Apartamentów Piasta" będą więc mogli w pełni korzystać z całej, szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Osiedle jest również doskonale skomunikowane z trasami wylotowymi z Białegostoku. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji ścieżki rowerowe, które są na wyciągniecie ręki, dzięki czemu rodzinna rekreacja po pracy na stałe wpisze się w codzienny plan dnia - zachwala pan Hubert.

Nowe osiedle zlokalizowane jest wśród przedszkoli, szkół oraz centrów handlowych.

Sprawdź i dowiedz się więcej: Yuniversal Podlaski

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1526 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39