Latać balonem i słuchać muzyki? Jest to możliwe!

2022.07.12 15:16
Takiego czegoś nasz region chyba jeszcze nie widział! Muzyka ambient była grana w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie. Jednak tym razem ekipa Up To Date przygotowała niesamowity sposób słuchania muzyki. Otóż: podczas lotu balonem!
Latać balonem i słuchać muzyki? Jest to możliwe!
Fot: Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne

Muzyka ambient będzie rozbrzmiewać w chmurach. Brzmi jak scenariusz na dobry film przygodowy! A tymczasem nie będzie to fikcja. Bowiem odbędzie się naprawdę Pierwszy Latający Salon Ambientu. Miejscem wydarzenia stanie się latający kosz balonowy, gdzie będzie można usłyszeć ambientowy DJ set Dtekka, czyli twórcy serii Salonów Ambientu i współtwórcy Up To Date Festivalu.

Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself, która została zapoczątkowana poprzez malowanie nowego muralu na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Organizatorzy przygotowali 10 pakietów, dzięki którym będzie można unieść się nad ziemię, by podziwiać nie tylko piękno naszej planety, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki.

Balon uniesie się nad malowniczymi rozlewiskami Narwi lub Puszczy Knyszyńskiej (wiele zależy od pogody w dniu lotu).

A wszystko to po to, by wesprzeć działalność fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji i wesprze akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, których celem jest pomoc krzywdzonej młodzieży. Pakiety na Pierwszy Latający Salon Ambientu można licytować TU.

Partnerem Pierwszego Latającego Salonu Ambientu jest firma Electrum, która udostępnia balon.

Lot odbędzie się 9, 10 lub 11 sierpnia, w zależności od pogody.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1000 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39