Lipowy Most – nowy cel weekendowych wypadów

2015.02.09 00:00
Jeszcze do niedawna najchętniej wypoczywaliśmy nie oddalając się zbytnio od swojego miejsca zamieszkania. Stale rosnące tempo życia sprawiło jednak, że dziś coraz popularniejsze stają się krótkie wypady za miasto
Lipowy Most – nowy cel weekendowych wypadów
Fot: Lipowy Most

Takie wyjazdy pozwalają choć na chwilę wyrwać się od codziennego pędu i zrelaksować w otoczeniu kojącej przyrody. Co istotne, takie wyjazdy mogą też wiązać się z wieloma innymi atrakcjami.

Kino, restauracja, klub – tam zazwyczaj próbujemy nabrać sił przed kolejnym tygodniem. Nie da się jednak ukryć, iż w mieście trudno o relaks z prawdziwego zdarzenia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na choćby krótkie, wypoczynkowe wyjazdy.
- Rzeczywiście, od pewnego czasu systematycznie rośnie liczba zapytań o pobyty z jednym lub dwoma noclegami – potwierdza to Joanna Matowicka, dyrektor marketingu, oddalonego od Białegostoku o ok. 40 min jazdy, hotelu Lipowy Most Golf Park & Spa. Nieodłącznym elementem tego typu rezerwacji jest oczywiście możliwość korzystania z basenu oraz wstęp do strefy wellnes – dodaje.

Niezapomniany weekend niedaleko stąd

Jak zatem widzimy, czasem wystarczy pokonać raptem kilkadziesiąt kilometrów, by znaleźć się niemal w "innym świecie". Lipowy Most położony jest w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, co gwarantuje ciszę, bajkowy krajobraz za oknem i malownicze widoki.

Relaks za miastem wbrew pozorom nie musi jednak wiązać się ze spokojną kontemplacją otaczającej nas przyrody.
- Nasi goście coraz chętniej stawiają na tzw. aktywny wypoczynek. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by korzystanie z basenu czy sauny stanowiły dodatek do gry w golfa lub w bilard, łowienia ryb ze stawu, zbierania grzybów czy rowerowych przejażdżek i zwiedzania pobliskich atrakcji turystycznych – takich jak Supraśl czy Szlak Tatarski – informuje przedstawicielka hotelu.

Jeśli więc nie mamy pomysłu na spędzenie weekendu, zawsze możemy skorzystać z jednego z gotowych rozwiązań oferowanych przez hotel Lipowy Most Golf Park & Spa.

Coś dla ciała i coś dla ducha

Wyjazd za miasto ma też jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę – o nasze dobre samopoczucie dbają wtedy specjaliści. Z całą pewnością warto oddać się w ich ręce i do relaksujących kąpieli w basenie dodać aromatyczny masaż czy skorzystać z oferty różnorodnych masek na ciało, które sprawią, że na koniec dnia poczujemy się o kilka lat młodsi!

Po takim słodkim lenistwie zapewne zapragniemy skosztować czegoś wyjątkowego. Licząc na przeżycia kulinarne, nie sposób nie docenić kunsztu kucharzy Lipowego Mostu, którzy każdorazowo próbują zaskoczyć swoich gości jakimś wyjątkowym daniem.

- Wśród wielu oryginalnych potraw serwowanych w naszej hotelowej restauracji w ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza grzybowe cappuccino, rozpływająca się w ustach terrina z białej czekolady czy sarni strogonoff – mówi Joanna Matowicka.

Nie ma tu miejsca na nudę

Obok stałych atrakcji goście hotelu zawsze mogą też liczyć na coś wyjątkowego. Obecnie, do końca marca, do dyspozycji odwiedzających pozostaje symulator jazdy na nartach – absolutna nowość nie tylko na Podlasiu, ale i w całej Polsce.

Z kolei osoby, które nie miały jeszcze szansy na poznanie uroków hotelu, mogą skorzystać z promocji zatytułowanej "Poznaj Lipowy Most". W ramach tej oferty zamówienie dań i napojów dla dwóch osób (lub rodziców z dwójką dzieci) nagradzane jest nieograniczonym czasowo relaksem w basenie.

Poznaj Lipowy Most

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1127 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39