Magda Gessler na Podlasiu. Która restauracja przejdzie "Kuchenne rewolucje"?

2024.02.28 11:19
W poniedziałkowy wieczór (26 lutego) znana restauratorka Magda Gessler powiadomiła na swoich social mediach o pobycie w Suwałkach. "Kuchennym rewolucjom" zostanie poddana jedna z tamtejszych restauracji, znajdująca się w centrum miasta.
Magda Gessler na Podlasiu. Która restauracja przejdzie "Kuchenne rewolucje"?
Fot: Magda Gessler/Facebook

"Kuchenne Rewolucje" to popularny polski program telewizyjny, który został po raz pierwszy wyemitowany przez stację TVN w 2010 roku. Pomimo upływu lat, telewizyjne show nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Prowadzącą programu jest uznana polska restauratorka Magda Gessler. Celem "Kuchennych Rewolucji" jest uratowanie upadających lokali gastronomicznych. Tym razem, metamorfozę przejdzie jedna z restauracji w Suwałkach. Jak informuje Magda Gessler w swojej relacji w social mediach: "Suwałki... Będzie smacznie, będzie inaczej".

Magda Gessler na Podlasiu


Internauci szybko wychwycili, który lokal będzie w centrum "Kuchennych rewolucji". Ze zdjęć opublikowanych przez Magdę Gessler wynika, że restauracją, która zostanie poddana metamorfozie jest Fresco. Zlokalizowana jest ona przy ul. Księdza Jerzego Jana Zawadzkiego 7.

To nie koniec "Kuchennych rewolucji" na Podlasiu

Nie tylko Suwałki stały się centrum "Kuchennych rewolucji" na Podlasiu. W 2022 roku metamorfozie została poddana Spaghetteria Cucina Italiana, która dzisiaj nazywa się Trattoria Angelino Pasta Wino i mieści się przy ul. Waszyngtona 26A. Poza zmianą nazwy lokalu, dokonano również rewolucji w jego wystroju. W ofercie do dzisiaj można znaleźć autentyczne włoskie dania z makaronem, szeroki wybór win oraz rubrykę "Menu Magdy Gessler".

Jednak w naszym regionie "Kuchenne rewolucje" nie przyniosły tylko i wyłącznie gastronomicznych sukcesów. Przykładem może być restauracja Peppers, która serwowała dania polskie oraz meksykańskie. Mimo, iż rewolucja przeprowadzona w 2010 roku przebiegła pomyślnie, lokal został zamknięty niedługo po emisji programu. Podobny los spotkał grecką restaurację Greek Zorbas w Augustowie. Mimo wprowadzenia tam zmian, została ona zamknięta na stałe. Podobny los spotkał restaurację Kugel z Knyszyna, która serwowała tradycyjną kuchnię żydowską. Mimo sukcesu, lokal został zamknięty, a powodem miały być problemy zdrowotne właścicieli.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39