Magda Gessler ponownie na Podlasiu. Czy kuchenne rewolucje pomogą restauracji?

2021.01.26 16:22
"Kuchenne Rewolucje" to program mający na celu pomóc upadającym restauracjom przetrwać. Magda Gessler po raz kolejny udała się na Podlasie, by pomóc zambrowskiej restauracji. Efekty jej pracy będzie można zobaczyć już w czwartek.
Magda Gessler ponownie na Podlasiu. Czy kuchenne rewolucje pomogą restauracji?
Fot: Mąka i Magia /fb
Lokal przed rewolucją Magdy Gessler

Fani "Kuchennych Rewolucji" oraz Magdy Gessler, będą mogli już w najbliższy czwartek zobaczyć, jak poradziła sobie w jednej z zambrowskich restauracji.

"Zambrów to miejscowość położona w województwie podlaskim przy ruchliwej drodze łączącej Białystok z Warszawą. W centrum dwudziestotysięcznego miasta leży atrakcyjny zalew, a nieco na uboczu restauracja "Mąka i Magia". Jej specjalnością jest pizza, a właścicielem doświadczony ponoć w branży Sylwester. Z gastronomią ma już do czynienia ponad jedenaście lat, wcześniej prowadził drink bar, potem kebab. W końcu zamarzył o własnej i to włoskiej restauracji. Do realizacji planów postanowił podejść metodycznie. Razem z narzeczoną wybrał się w dziesięciodniową podróż do Włoch i tam skupił się na degustowaniu włoskich specjałów. Wrócił przekonany o tym, że o kuchni włoskiej wie niemal wszystko. W swój lokal zainwestował kilkaset tysięcy złotych i swoją kulinarną pasję. Niestety "Mąka i Magia" nie oczarowała gości. Czyżby gastronomiczne doświadczenie Sylwestra i jego wielkie włoskie wakacje nie wystarczyły do tego, by osiągnąć sukces? Zweryfikuje to Magda Gessler" - czytamy w zapowiedzi odcinka.

O tym, że Magda Gessler odwiedziła Zambrów, pisaliśmy w czerwcu (zobacz więcej: Kuchenne Rewolucje na Podlasiu), po czym odcinek miał zostać wyemitowany jesienią. Natomiast, w związku z pandemią, 22. sezon Kuchennych Rewolucji został przesunięty. Odcinek z Zambrowa będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek (28.01) na platformie VOD Player, gdzie emitowane są najnowsze odcinki programu.

Wcześniej, w województwie podlaskim Magda Gessler kuchenną rewolucję przeprowadziła m.in. w Łapach (zobacz więcej: Gospoda Zdolne Łapy.) Słynna kucharka i właścicielka wielu restauracji od 2010 r. zmieniła już ponad 250 lokali. Pomimo tego nie przestaje i cały czas wyrusza w Polskę, by ratować podupadające biznesy.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

961 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39