Magda Gessler przyjedzie do Białegostoku

2022.08.11 12:56
Magda Gessler to znana w Polsce restauratorka. Jej program "Kuchenne rewolucje" cieszył się przez lata ogromnym powodzeniem. Gessler odwiedzi Białystok. Spotkanie z nią odbędzie się w Hotelu Traugutta 3.
Magda Gessler przyjedzie do Białegostoku
Fot: Hotel Traugutta 3

Magda Gessler słynie ze swojego nietuzinkowego podejścia do gastronomii. W programie "Kuchenne rewolucje" starała się ratować podupadające restauracje. Sama jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji. Magda Gessler ponadto jest malarką, felietonistką.

Już 30 sierpnia w Hotelu Traugutta 3 odbędzie się kolacja połączona z fascynującymi opowieściami tej najbarwniejszej postaci telewizyjnej. Każdy gość otrzyma w prezencie książkę "Magda", czyli autobiografię Gessler, która jest opowieścią o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia.

Rozmowę z Magdą Gessler przeprowadzi Aleksandra Toczydłowska - reporterka i prezenterka radiowa. Będzie to rozmowa o życiu, emocjach, podróżach, o wszystkim w pełnej palecie barw.

Menu na kolację przygotuje Szef Kuchni Restauracji Regiment Tomasz Siwkowski, a deserem oczaruje jak zawsze Cukierniczka Restauracji Małgorzata Borysiewicz.

Wszystko przy dźwiękach muzyki akustycznej w wykonaniu Kwartetu Kulinarnego.

Szczegóły i zapisy.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1276 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39