Malowanie w towarzystwie kotów? W Kocie Cafe odbędą się warsztaty artystyczne dla rodzin!

2024.06.17 08:02
W białostockiej kociej kawiarni odbędą się warsztaty artystyczne. Uczestnicy będą mogli stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, pod okiem mruczących artystów.
Malowanie w towarzystwie kotów? W Kocie Cafe odbędą się warsztaty artystyczne dla rodzin!
Fot: Pixabay.com

Warsztaty artystyczne w towarzystwie kotów - brzmi jak idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla kociarzy oraz miłośników sztuki. Już wkrótce ten pomysł stanie się rzeczywistością dzięki Mobilnej Pracowni Artystycznej w Białymstoku, prowadzonej przez miłośniczki kotów oraz artystki z krwi i kości. To właśnie one poprowadzą uczestników przez proces tworzenia dzieła, które każdy uczestnik zajęć będzie mógł zabrać ze sobą do domu i powiesić na ścianie.

Wydarzenie skierowane jest do osób dorosłych oraz dzieci powyżej szóstego roku życia (w towarzystwie opiekuna). Nie od dziś wiadomo, że mruczki były muzą dla wielu twórców. Od czasów starożytnych, aż po współczesność. Podczas warsztatów w Kocie Cafe, uczestnicy będą mogli poczuć się niczym Picasso, Salvador Dali, czy też Louis Wain - wielcy artyści, dla których koty były nie tylko źródłem inspiracji artystycznej, ale i życiowej. Nic w tym dziwnego - koty do dzisiaj fascynują swoim stylem życia, tajemniczością oraz nienaganną elegancją.

Aby dołączyć do wydarzenia, nie trzeba mieć doświadczenia artystycznego. Prowadzące poprowadzą uczestników krok po kroku, pomagając w stworzeniu wyjątkowego dzieła. Wystarczy skontaktować się z organizatorami i uiścić opłatę za uczestnictwo.

Warto zaznaczyć, że warsztaty będą również okazją do poznania kocich rezydentów w Kocie Cafe, którzy szukają stałego domu. Być może właśnie podczas tego artystycznego spotkania znajdą swoją nową rodzinę.

Rodzinne warsztaty malarskie w Kocie Cafe odbędą się w środę (19 czerwca).

Więcej informacji: Rodzinne warsztaty malarskie w Kocie Cafe

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1242 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39