Mamy szanse na prestiżowe nagrody. Trwa internetowy plebiscyt

2014.01.27 00:00
Original Source Up To Date Festival, Ambient Park i klub Metro mają szanse na Nagrody Polskiej Sceny Klubowej. Trwa plebiscyt Munoludy 2013, głosować można w Internecie.
Mamy szanse na prestiżowe nagrody. Trwa internetowy plebiscyt
Fot: Grzegorz Chuczun
Original Source Up To Date Festival

To już trzecia edycja prestiżowego plebiscytu, w którym nagradzani są artyści oraz wydarzenia polskiej sceny klubowej.
- Startując w 2011 roku z plebiscytem Munoludy, przyświecała nam myśl, by zbudować silną markę, która w należyty sposób będzie honorować najciekawsze inicjatywy, najlepszych DJ'ów i zespoły, profesjonalizm, talent naszych rodzimych twórców i ludzi zajmujących się szeroko pojętą polską sceną klubową i festiwalową - piszą pomysłodawcy plebiscytu z portalu muzycznego Muno.pl.

Wśród nominowanych są białostockie propozycje. W kategorii "Klub roku 2013" znalazło się Metro. W kategorii "Festiwal roku 2013" można głosować na Original Source Up To Date Festival, a w kategorii "Event roku 2013" - na Ambient Park. W tym roku jest 7 kategorii - również DJ/Producent roku, Artysta/Zespół roku, Muno.pl Podcast Roku Polska i Odkrycie Roku Polska. Zwycięzcy otrzymają statuetki podczas specjalnej gali, która odbędzie się 22 lutego w Warszawie. Głosować można za pośrednictwem ankiety.

Przypomnijmy, że Original Source Up To Date Festival i klub Metro zostały docenione w zeszłorocznym plebiscycie Munoludy. Znalazły się na drugich miejscach w swoich kategoriach.

Przeczytaj nasze relacje z imprez:

Up To Date Festival. Impreza, którą możemy się pochwalić

Setki osób słuchały muzyki na Plantach. Sukces Ambient Parku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1006 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39