Maraton Horrorów

dodane dnia: 2024-04-09 przez: Dali01
Maraton Horrorów
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-04-12
Organizatorzy zapraszają na Maraton Horrorów w kinach Helios.

W piątek 12 kwietnia, kina Helios zapraszają na noc z filmami, których jedynym zadaniem jest... śmiertelnie Was wystraszyć.

Zagrają kolejno:

OMEN: POCZĄTEK


Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego. W filmie „Omen: Początek” występują: Nell Tiger Free ("Servant"), Tawfeek Barhom ("Maria Magdalena"), Sonia Braga ("Pocałunek kobiety pająka"), Ralph Ineson ("Wiking") i Bill Nighy ("Życie").

Film został wyreżyserowany przez Arkasha Stevensona na podstawie postaci stworzonych przez Davida Seltzera ("Omen"), opowiadania Bena Jacoby'ego ("Bleed") i scenariusza Tima Smitha, Arkasha Stevensona oraz Keitha Thomasa ("Podpalaczka"). Producentami są David S. Goyer ("Hellraiser: Wysłannik piekieł”) i Keith Levine ("Dom nocny"), a producentami wykonawczymi Tim Smith, Whitney Brown ("Rosaline") i Gracie Wheelan.
DZIECI AMELII (PRZEDPREMIERA)

Mieszkający w Nowym Jorku Edward nigdy nie poznał swoich biologicznych rodziców. W poszukiwaniu rodzinnych korzeni zgadza się na test DNA. Wyniki badania prowadzą go do tajemniczej willi w Portugalii, w której mieszka matka mężczyzny i jego zaginiony brat bliźniak. Rodzinna sielanka zamienia się jednak w koszmar, gdy Edward zaczyna powoli odkrywać tajemnice swojej rodziny.
WŁADCA MROKU (PRZEDPREMIERA)

Rebecca Holland od niedawna mieszka i pracuje jako osoba duchowna w małym miasteczku. Kiedy jej córka Grace ginie podczas lokalnych dożynek, rozpoczynają się desperackie poszukiwania. Im bardziej zbliżają się one do odnalezienia dziewczynki, tym więcej tajemnic wyłania się z mrocznej przeszłości miasteczka. Wkrótce Rebecca musi zdecydować, jak wiele jest gotowa poświęcić, by uratować córkę z uścisku zła.
MONOLIT (PRZEDPREMIERA)

Młoda dziennikarka (znana z "Martwego zła: Przebudzenie" Lily Sullivan) stara się odbudować karierę, prowadząc podcast poświęcony teoriom spiskowym. Pewnego dnia natrafia na ślad artefaktu, który może być dowodem na ingerencję obcych w życie na Ziemi. Dziewczyna nie wie jeszcze, że im mocniej zagłębi się w tajemnicę przedmiotu, w tym większym niebezpieczeństwie się znajdzie.
Start o godz. 23:00.

1489 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39