Masz pomysł na innowacyjny projekt? Zgłoś się do konkursu Technotalent 2015

2015.10.06 00:00
Do 27 października będą przyjmowane zgłoszenia do konkursu Technotalent 2015. Na zwycięzcę czeka 30 tys. zł i nagrody specjalne.
Masz pomysł na innowacyjny projekt? Zgłoś się do konkursu Technotalent 2015
Fot: Technotalenty.pl
Do 20 października można zgłaszać się do konkursu Technotalent 2015

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-30 lat, które są związane z naszym regionem i zrealizowały, realizują czy też mają ciekawy pomysł na projekt z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Łącznie można wybrać spośród czterech kategorii: technika, design, biznes oraz wyzwanie społeczne.

W przypadku techniki uczestnicy powinni zgłosić pomył związany z nowym rozwiązaniem technicznym. Jeśli chodzi o design, to można nadsyłać projekty "nowego produktu lub wzoru użytkowego, który jest wyrazem poszukiwań projektowych w obszarze estetyki, funkcjonalności, mody z wykorzystaniem nowoczesnych technologii lub nowych surowców". W kategorii biznes organizatorzy konkursu oczekują na pomysły o wysokim potencjale komercjalizacji, w którym wykorzystywana jest nowoczesna technologia. W wyzwaniu społecznym można wysyłać zgłoszenia związane z koncepcją pracy i rozwiązaniami z użyciem nowoczesnej technologii, które będą wpływać pozytywnie na zachowania społeczne, gospodarcze, edukacyjne, proekologiczne, kulturowe i inne.

Zgłoszenia można składać zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Projekty muszą być stworzone w ciągu ostatnich trzech lat. Istnieje też możliwość wysłania projektu, który w innych konkursach nie był nagrodzony.

Celem konkursu Technotalent jest możliwość zaprezentowania podlaskim przedsiębiorcom swoich umiejętności. To z pewnością pozwoli uczestnikom na łatwiejsze znalezienie stażu, praktyki czy nawet pracy.

Szczegóły: Konkurs Technotalent 2015

Patronat medialny: Portal Miejski BiałystokOnline

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1223 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39