Michał Wiśniewski Akustycznie III w Białymstoku

dodane dnia: 2024-04-17 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-04-21
Organizatorzy zapraszają na Michał Wiśniewski Akustycznie III w Białymstoku.

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci...!
Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak - wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!", usłyszymy również utwory z pierwszych płyt, które bardzo dawno nie były wykonywane na koncertach!
Organizatorzy zapraszają serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
BILET VIP BACKSTAGE PASS (miejsca siedzące na parterze) - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
BILET BILET SPONSOR PACKAGE (miejsce siedzące w pierwszym oraz drugim rzędzie przed sceną) - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILETY: LINK

Start o godz. 18:00.
Miejsce imprezy
ul. Zwierzyniecka 10
15-333 Białystok

713 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39