Białystok Online

Biznes

Misja gospodarcza do Republiki Białoruś - można się jeszcze rejestrować

2015.09.12 00:00
Misja gospodarcza do Republiki Białoruś - można się jeszcze rejestrować
Fot: pixabay.com

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego organizuje dla przedsiębiorców, którzy chcieliby współpracować z białoruskimi firmami, misję gospodarczą.

Misja gospodarcza skierowana jest do przedstawicieli firm z różnych sektorów, którzy mają zamiar nawiązać współpracę z białoruskimi przedsiębiorcami.
- W ramach misji zaplanowane są indywidualne spotkania z przedsiębiorstwami białoruskimi, przedstawicielami administracji, wizyta w Konfederacji Przedsiębiorców Republiki Białoruś oraz na targach branżowych - informuje pracownik Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Udział w misji gospodarczej jest darmowy. Organizatorzy zapewniają pokrycie kosztów przejazdu i wynajmu sali. Zapewniają też dobór białoruskich partnerów do rozmów. Uczestnicy będą musieli we własnym zakresie pokryć koszty zakwaterowania i pobytu oraz wizy na Białoruś (ważne jest też posiadanie paszportu).

Zainteresowani mogą zgłaszać się mailowo na adres: borys@pfrr.pl lub isajuk@pfrr.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września.

Justyna Fiedoruk

Justyna Fiedoruk

justyna.f@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas