POLECAMY
Uszkodzili 8 ulicznych koszy oraz grozili mieszkańcowi miasta. Bracia tj. 21- i 24-latek usłyszeli już zarzuty.
Łomżyńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn. 21-latek oraz jego starszy o 3 lata brat podejrzewani są o dewastację ulicznych koszy na śmieci, które znajdowały się w Parku Jana Pawła II w Łomży. Mieli oni także grozić jednemu z mieszkańców miasta. Swoją "działalnością" spowodowali straty szacowane na 2,5 tys. zł. Natomiast policjanci poinformowali, że młodzi mężczyźni mogą być również odpowiedzialni za usiłowanie kradzieży damskiej torebki na jednej z łomżyńskich ulic. Bracia usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji