Motocykliści opanowali Rynek Kościuszki [ZDJĘCIA]

2019.04.27 17:53
Za nami XI edycja akcji Motoserce. W centrum miasta motocykliści zachęcali do oddawania krwi, a wykwalifikowane osoby dzieliły się wiedzą z zakresu pierwszej pomocy. Ulicami stolicy Podlasia przejechała też wielka parada jednośladów.
Motocykliści opanowali Rynek Kościuszki [ZDJĘCIA]
Fot: Grzegorz Chuczun

Sezon motocyklowy na Podlasiu jest oficjalnie otwarty. Już od wielu lat jego rozpoczęcia ma miejsce podczas akcji Motoserce i nie inaczej było i tym razem.

W sobotę (27.04) motocykliści z całego regionu zjawili się jednak na Rynku Kościuszki nie tylko po to, by hucznie celebrować nadejście ciepłych dni, które pozwalają w pełni cieszyć się z jazdy na swych ukochanych maszynach. Najważniejszym punktem wydarzenia była edukacja mieszkańców stolicy Podlasia z zakresu pierwszej pomocy oraz zachęcanie do oddawania krwi. Zbiórka tego najcenniejszego płynu będzie miała miejsce tuż przed wakacjami w trakcie tzw. dogrywki.

By białostoczanie jak najmocniej zainteresowali się imprezą, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie pojawiły się takie zespoły muzyczne, jak Waterside, Tharsys, Mniej Więcej, Święci czy A.M.P.R Band-e, a wokół głównej estrady można było podziwiać wystawę motocykli. Nie zabrakło też
różnego rodzaju konkursów czy pokazów walk, tańca oraz kulturystyki i fitness.

Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście parada motocykli, podczas której - w samo południe - ulicami miasta przejechały dziesiątki, a nawet setki spalinowych jednośladów.

Słowo pisane nie zobrazuje jednak w pełni tego, co działo się na Rynku Kościuszki i w jego okolicach. Dużo lepiej zrobią to zdjęcia. Fotoreportaż z tegorocznej edycji Motoserca jest do waszej dyspozycji.

Patronem medialnym wydarzenia był BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1157 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39