Możecie już kupować karnety na Up To Date Festival 2021

2021.05.14 14:15
Za niespełna cztery miesiące odbędzie się jeden z ważniejszych festiwali muzycznych w Białymstoku. Są już dostępne karnety w opcji full.
Możecie już kupować karnety na Up To Date Festival 2021
Fot: Grzegorz Chuczun
Up To Date Festival 2018

Up To Date Festival odbędzie się w dniach 3-5 września.

Mimo wciąż zmieniających się okoliczności pandemicznych, obostrzeń i reżimów, organizatorzy pracują nad tym, by Up To Date był równie atrakcyjny, jak poprzednie edycje. Zapewniają, że będą to trzy dni wspaniałej muzyki.

Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza, bardzo limitowana pula Karnetów FULL. Niestety, dziś jeszcze trudno jest przewidzieć, jak duży będzie mógł być festiwal we wrześniu, dlatego warto pospieszyć się z zakupem. Pozostałe kategorie biletów pojawią się w sprzedaży dopiero po wyczerpaniu puli Karnetów FULL.

Up To Date Festival prezentuje przeróżne gatunki muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno i okolice, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc. Festiwal jest tworzony przez lokalnych aktywistów, którzy każdego roku wkładają ogromny wysiłek w to, aby powoływać do życia prawdziwie artystyczną i oddaną dźwiękowym poszukiwaniom przestrzeń.


Anna Kulikowska
24@bialystokonline.pl

479 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39