Mundurowi rozpoczęli ważną akcję. Chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych

2024.06.22 06:51
Białostockie policjantki wspólnie ze strażakami, strażnikami miejskimi, pracownikami Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Wojewódzką Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną zainaugurowali „Bezpieczne Wakacje 2024”. Mundurowi rozmawiali z uczniami szkoły podstawowej o ich bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.
Mundurowi rozpoczęli ważną akcję. Chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych
Fot: KMP Białystok

W ostatnich dniach roku szkolnego policjantki Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zorganizowały spotkanie z dziećmi w Szkole Podstawowej numer 26. W ten sposób rozpoczęto "Bezpieczne Wakacje 2024". W spotkaniu udział wzięli również strażacy, strażnicy miejscy oraz pracownicy Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej.

Podczas spotkania mundurowi przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach jak i w mieście. Zwrócili również uwagę na zagrożenia jakie może nieść za sobą nieodpowiedzialne zachowanie. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym w jakich sytuacjach należy dzwonić na numer alarmowy 112. W czasie spotkania zorganizowano konkursy dotyczący zasad bezpieczeństwa w okresie letniego wypoczynku. Wszystko po to, aby najmłodsi spędzili bezpiecznie wakacje, czego mundurowi i zaproszeni goście życzyli wszystkim uczestnikom spotkania.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

722 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39