Myslovitz zagrają w Białymstoku. Rozbrzmią ich największe przeboje [KONKURS]

2023.10.02 21:29
Nadchodzi koncert zespołu Myslovitz w Białymstoku. Myslovitz kest uważany za jedną z najważniejszych formacji w historii polskiej sceny muzycznej. Wystąpią w ramach jesiennej trasy koncertowej promującej ich najnowszy album, "Wszystkie narkotyki świata".
Myslovitz zagrają w Białymstoku. Rozbrzmią ich największe przeboje [KONKURS]
Fot: Myslovitz / Facebook

Myslovitz to zespół muzyczny, który powstał w 1992 roku w Mysłowicach. Przez ostatnie 3 dekady zdobył serca słuchaczy na całym świecie i ma na swoim koncie aż 11 albumów, które rozeszły się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy. Przeboje takie jak "Długość dźwięku samotności," "Dla ciebie," "My," czy "Scenariusz dla moich sąsiadów" stały się nieodłącznymi częściami polskiej muzyki pop. Ich utwory regularnie gościły na antenach wszystkich najważniejszych stacji radiowych w kraju.

Wielka popularność i uznanie, jakie zdobyli, przyciągnęły do Myslovitz liczne postaci ze świata kultury i sztuki. Współpracowali m.in. z reżyserem Januszem Kamińskim i fotografikiem Ryszardem Horowitzem. Ponadto, mieli okazję dzielić scenę z takimi gigantami jak Iggy Pop, Simple Minds czy Travis podczas swoich tras koncertowych.

Zespół zdołał zgarnąć liczne prestiżowe nagrody, takie jak MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act, Fryderyki przyznawane przez Akademię Fonograficzną, Paszporty Polityki, Superjedynki, a także wiele innych, co potwierdza ich niekwestionowany status jako ikony polskiej muzyki. Ich najnowszy album "Wszystkie narkotyki świata" zadebiutował 3 marca 2023 roku i szybko zdobył uznanie krytyków oraz fanów.Koncert zespołu Myslovitz odbędzie się w piątek (6 października) w Zmianie Klimatu.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert MYSLOVITZ

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

744 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39