Na co warto pójść w najbliższym czasie do kina?

2023.08.17 13:06
W najbliższym czasie na ekranach białostockich kin Helios i w kinie Forum pojawi się wiele interesujących produkcji. Wśród premier można znaleźć każdy gatunek filmowy.
Na co warto pójść w najbliższym czasie do kina?
Fot: Universal Pictures
Kadr z filmu "Spuszczone ze smyczy"

Do kin Helios warto pójść na:

"Blue Beetle" to film szczególnie promowany w kinie Helios w Alfa Centru. Głównym bohaterem jest Jaime Reyes, absolwent college'u, który pewnego dnia wraca do domu. Niespodziewanie odnajduje Skarabeusz, czyli starożytny relikt obcej biotechnologii, który całkowicie zmienia jego przeznaczenie. Jaime zyskuje supermoce i staje się superbohaterem.

"Mów do mnie" w Atrium Biała. Produkcja skupia się na historii grupy przyjaciół, która łączy się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni i wypowiadania słów "Mów do mnie". Pewnego razu jeden z uczestników łamie zasady, co sprowadza koszmar na uczestników seansu.

"Spuszczone ze smyczy" w kinie Helios w Galerii Jurowieckiej. Przedstawia losy psa o imieniu Reggie, który zostaje porzucony przez właściciela. Na swojej nowej drodze życia poznaje przybłędę Buga, który kocha wolność i uważa, że właściciele nie są nikomu potrzebni. Dzięki niemu i jego filozofii życiowej Reggie zdaje sobie sprawę, że trwał w toksycznej relacji ze swoim właścicielem. Razem w towarzystwie grupy psów postanawia się na nim zemścić.

W kinie Forum można zobaczyć:

"Poprzednie życie" przedpremierowo. To historia dwóch bohaterów, którymi są Nora i Hae Sung, którzy jako dzieci dorastali razem w Korei Południowej. Zostają rozdzieleni przez los, jednak odnajdują siebie jako dorośli w Nowym Jorku za pomocą portali społecznościowych. Oboje mają już swoje życie, jednak zastanawiają się co by było gdyby się nie rozdzielili.

"Reality", w którym główną rolę gra jedna z głównych bohaterek serialu Euforia, Sydney Sweeney. Bohaterką tej historii jest młoda tłumaczka Reality Winner, która jest pełna sprzeczności, a to zaczyna interesować agentów FBI. Pewnego dnia przeszukują jej dom w wyniku podejrzeń wydrukowania tajnych dokumentów. Ona jedna zamiast stresować się sytuacją, bardziej martwi się o swoje zwierzęta, które boją się obcych mężczyzn. Film przedstawia obraz współczesnej dziewczyny.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Forum 18-24 sierpnia
REPERTUAR Kina Helios w Centrum Alfa 18-24 sierpnia
REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 18-24 sierpnia
REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowieckiej 18-24 sierpnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1105 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39