POLECAMY
Odbiorcy wody przy ul. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku muszą przygotować się na czasowe przerwy w jej dostawie. Utrudniania wystąpią we wtorek (16 grudnia) i w czwartek (18 grudnia).
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. poinformowały, że we wtorek (12 grudnia) i w czwartek (18 grudnia) w godzinach 8:00-16:00 nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Św. Maksymiliana Marii Kolbego (od ul.L.Staffa do ul. J.Wybickiego). Utrudnienia są związane z pracami na sieci wodociągowej.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:10
Kryminalne 17:30
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji