Na kogo można oddać głos? [LISTY KANDYDATÓW DO RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO]

2024.04.05 19:13
7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy wybiorą 27 osób do rady powiatu białostockiego spośród 178 kandydatów.
Na kogo można oddać głos?  [LISTY KANDYDATÓW DO RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO]
Fot: DM

W radzie powiatu białostockiego zasiada 27 radnych, którzy wybierani są z 6 okręgów wyborczych:

- okręg 1 – gminy: Gródek, Michałowo, Supraśl (5 mandatów);
- okręg 2 - gminy: Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Suraż (5 mandatów);
- okręg 3 - gminy: Czarna Białostocka, Wasilków (5 mandatów);
- okręg 4 - gminy: Turośń Kościelna, Choroszcz (4 mandaty);
- okręg 5 - gminy: Łapy, Poświętne (4 mandaty);
- okręg 6 - gminy: Tykocin, Dobrzyniewo Duże, Zawady (4 mandaty).

Do obsadzenia wolnych miejsc w sejmiku zgłosiło się łącznie 178 kandydatów.


LISTY KANDYDATÓW DO RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO 2024


OKRĘG WYBORCZY NUMER 1 - GMINY: GRÓDEK, MICHAŁOWO, SUPRAŚL

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. SUCHOCKI Henryk
2. SIEMION Monika
3. SZCZEPAŃCZUK Mateusz Aleksander
4. SAWICKI Tomasz
5. LUSZEWSKA Katarzyna
6. KOZŁOWSKI Marek Janusz
7. RYNKIEWICZ Anna Beata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. KARPOWICZ Marta
2. TUREK Jerzy
3. CZAPLEJEWICZ Juliusz
4. WISZOWATA Ewa
5. BRZOZOWSKI Andrzej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. ŁOTYSZ Magdalena
2. ŻYLIŃSKI Robert Paweł
3. MOŚCICKI Maciej Zaścianki
4. NIEPŁOCH-SITNICKA Julita
5. ROGACZ Katarzyna
6. WOJTKOWSKA Joanna
7. ŚREDZIŃSKI Przemysław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. KOZŁOWSKI Michał
2. GRYCUK Anna
3. SIEMIENIUK Eugeniusz N
4. OZIABŁO Aleksandra
5. CYWONIUK Michał
6. LEONIUK Aneta
7. KORONKIEWICZ Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. KACZAN Jan
2. SZUJ Jerzy
3. IWANIUK Marcin
4. DĄBROWSKA Izabela
5. CHARKIEWICZ Edyta
6. TWAROWSKA Maria Elwira
7. SKOWROŃSKA-KLIMUSZKO Marzena



OKRĘG WYBORCZY NUMER 2 - GMINY: ZABŁUDÓW, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, SURAŻ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. NIENAŁTOWSKA Bożena
2. REGUCKA Alicja Elżbieta
3. KUCZYŃSKI Szymon
4. MALISZEWSKI Przemysław
5. DOMASZUK Mirosława
6. JARMOŁOWICZ Agnieszka
7. DREWNOWSKI Dariusz Jacek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. LASKOWSKI Tadeusz
2. LASKOWSKA Katarzyna
3. HAN Bartosz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. MŁODZIANOWSKI Krzysztof
2. SIDORUK Sławomir
3. CIBOROWSKI Stanisław
4. POLEWCZAK Joanna
5. FIEDOREK Katarzyna
6. KOZIOŁ Agnieszka
7. TEOFILEWICZ Teresa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. GRABOWSKA Barbara
2. HANUSZ Mirosław Zbigniew
3. STĘPNICKA Katarzyna
4. KOCZUK-BARAN Elżbieta
5. ZIENIEWICZ Artur Grzegorz
6. BIRYCKI Łukasz
7. JAROSZUK Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. GRADKOWSKI Jan
2. SKRYPKO Marek
3. FIEDORUK Andrzej
4. CZOŁPIK-KIEŁBASA Monika
5. GIL Anna
6. ŁUPIŃSKA Małgorzata
7. OSTASZEWSKA Justyna



OKRĘG WYBORCZY NUMER 3 - GMINY: CZARNA BIAŁOSTOCKA, WASILKÓW

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PÓŁTORAK Piotr Adam
2. ŻUKOWSKI Zenon
3. PIOTROWSKA Jadwiga
4. ŁUCKIEWICZ Tomasz
5. SAŃCZYK Katarzyna
6. LITWIŃSKA Elżbieta
7. BIŃKOWSKI Jerzy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. CZAPLEJEWICZ Rafał
2. POCHODOWICZ Tadeusz
3. CHUDZIŃSKI Zbigniew
4. SEMENIUK Elżbieta
5. MALISZEWSKA Katarzyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. LEWKOWICZ Bogusław
2. ANDRAKA Emilia Urszula
3. PTASZYŃSKA Beata Agnieszka
4. SAWICKA Anna
5. JAŹWIŃSKI Maciej
6. MATYSZEWSKA-MARCZUKIEWICZ Karolina
7. KRUSZEWSKI Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. DEN Jolanta
2. KRUTUL Tomasz
3. BORKOWSKA Barbara
4. WYSOCKA Katarzyna
5. KORSAK Edyta Agnieszka
6. ŻUKOWSKI Zbigniew
7. PTASZYŃSKI Sebastian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. ZAWISTOWSKI Adam Robert
2. SAKOWICZ Jacek
3. STROCIAK Halina
4. STEPANIUK Beata
5. BOJANOWSKA Beata Anna



OKRĘG WYBORCZY NUMER 4 - GMINY: TUROŚŃ KOŚCIELNA, CHOROSZCZ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PERKOWSKI Jan Bolesław
2. BIERYŁO Bożena
3. TOŁOCZKO Anna
4. JURCZAK Robert
5. KULFAN Katarzyna
6. BOGDAN Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. MALISZEWSKI Dariusz
2. MALESZYK Magdalena
3. SAWICKI Krzysztof
4. BIELSKI Adrian Karol
5. CZAPLEJEWICZ Lucyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. BARGŁOWSKI Krzysztof
2. JASIŃSKI Jacek
3. ŻUKOWSKA-BUBIENKO Elżbieta
4. GOŁĘBIEWSKA Małgorzata
5. SOKÓŁ Grzegorz
6. MARKOWSKA Edyta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. ŁADA Rafał
2. KONDZIOR Edyta
3. KOŁODKO Sławomir
4. CYLWIK Barbara
5. KORONKIEWICZ Wojciech Janusz
6. ŚWIĄTKOWSKA Małgorzata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. KONDRACKI Paweł
2. KONICKI Krzysztof
3. MACIUK Katarzyna
4. ŁUKASZUK Patrycja
5. KOWALKO Wojciech Artur
6. URBAN Katarzyna



OKRĘG WYBORCZY NUMER 5 - GMINY: ŁAPY, POŚWIĘTNE

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. CZEPE Roman
2. GĄSOWSKA Grażyna
3. BUSŁOWSKA Maria
4. RZĄCA Sylwia
5. KONDRACIUK Karol
6. GOŁKO Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. JABŁOŃSKI Robert
2. KAPICA Marzena
3. KOWALEWICZ Leszek Zbigniew

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. DOBRZYŃSKI Jakub
2. PŁOŃSKA Zuzanna
3. ŁAPIŃSKI Piotr
4. MURAWSKA Regina
5. PERKOWSKA Justyna
6. RAKOWICZ Mateusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. ŁAPSZO Patrycja
2. PŁOŃSKA Katarzyna
3. MNICH Małgorzata
4. KOZŁOWSKI Zbigniew
5. ŁAPIŃSKI Jacek
6. PISZCZATOWSKI Jacek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. GĄSOWSKI Andrzej
2. MICOTA Joanna
3. SIENKIEWICZ Karol
4. ROSZKOWSKA Małgorzata
5. MIERZWIŃSKA Joanna
6. JAROSZEWSKI Przemysław


OKRĘG WYBORCZY NUMER 6 - GMINY: TYKOCIN, DOBRZYNIEWO DUŻE, ZAWADY

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. ŁUKASZEWICZ Zdzisław
2. BACKIEL Adam
3. NIECIECKI Marcin
4. BRZESKA Renata
5. WESOŁOWSKA Agnieszka Beata
6. POGORZELSKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. MĘŻYŃSKI Piotr
2. PIETRZAK Mariusz
3. PIETRZAK Milena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. KRAWCZENIUK Piotr
2. MALESIŃSKI Adam
3. MAJEWSKA Monika
4. PERKOWSKA Marta
5. WOŁOSIK Kamil
6. ZEMBKO Marzena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. POGORZELSKI Krzysztof
2. KWIATKOWSKI Marcin
3. BIAŁECKA Marta Alicja
4. SAKOWICZ Jadwiga
5. RAKIEĆ Anna
6. POGORZELSKI Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODLASIE"

1. KALINOWSKI Sebastian
2. OŚWIECIŃSKA Wioletta Ewa
3. TIEŚLUK Piotr
4. POGORZELSKA Grażyna Zofia
5. BRZOZOWSKI Bogdan Jarosław
6. ZDANOWSKA Wioleta

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

1894 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39