Na miejskich pływalniach rusza nowy sezon. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowano

2017.09.01 09:36
Na białostockich pływalniach zaczyna się nowy sezon. Na zwolenników aktywnego wypoczynku czekają m.in. ćwiczenia w wodzie i szeroko rozumiany relaks.
Na miejskich pływalniach rusza nowy sezon. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowano
Fot: Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji

W piątek (1.09) na pływalniach Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rusza nowy sezon. Obiekt przy ul. Włókienniczej proponuje więc strefę relaksu z basenem rekreacyjnym o głębokości 1,5 m, gejzerem i dwoma kaskadami wodnymi do masażu, 6-osobowym jacuzzi, dwoma brodzikami dla najmłodszych, grotą śnieżną oraz czterema saunami – suchą, półsuchą, infrared, łaźnią parową. Osoby indywidualne mogą cieszyć się taką opcją bez większych ograniczeń.

Natomiast ci, którzy chcą popływać w basenie sportowym, gdzie znajdą 8-osobowe jacuzzi, saunę suchą, infrared i kabinę z hydromasażem, w tygodniu powinny wybierać głównie godziny poranne i przedpołudniowe oraz popołudniowe – od 15.30 do 19.15. Pozostałe terminy są przeważnie zarezerwowane przez grupy zorganizowane.

Warto zaznaczyć, że białostoczanie, korzystający z Pływalni Sportowej rekreacyjnie, od tego sezonu będą mieli do dyspozycji duży basen w większym wymiarze czasu: również w soboty i niedziele. Jest to związane z udostępnieniem miejsc w trakcie zajęć nauki pływania, organizowanych przez BOSiR.

Natomiast Pływalnia Kameralna znajdująca się przy ul. Mazowieckiej, poza wybranymi w tygodniu godzinami "biletowymi", przewidziała stałe godziny dla klientów indywidualnych. To pierwsze dwie i ostatnia godzina otwarcia obiektu. Od września wznowione są tu zajęcia grupowe aqua-aerobiku, rehabilitacji i nauki pływania. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz wykaz tzw. biletowych wejść znajduje się na stronie internetowej Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zobacz też: Remonty na białostockich pływalniach. Sprawdź, które z nich są już otwarte

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1211 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39