Na Rynku Kościuszki czuć już magię świąt! Tak wyglądało otwarcie jarmarku świątecznego

2023.12.03 10:02
W sobotę (2 grudnia) na Rynku Kościuszki rozstawił się świąteczny jarmark. Wydarzeniu temu towarzyszyło tak wiele emocji i atrakcji, że nikt nie narzekał na mróz!
Na Rynku Kościuszki czuć już magię świąt! Tak wyglądało otwarcie jarmarku świątecznego
Fot: Miasto Białystok

To największy jarmark świąteczny w historii naszego miasta! Na białostockim Rynku Kościuszki, w sobotę (2 grudnia) rozstawiono aż 40 różnych stoisk. Ponadto, miasto zadbało też o prawdziwy, świąteczny. Na rynku znajdziemy aż 100 choinek oraz nowe dekoracje świetlne.

Na najmłodszych czekają dwie karuzele, wenecka i z latającymi saniami. Dla fanów zimowych sportów przygotowano zimowisko pod gołym niebem oraz wypożyczalnię łyżew.

Kolejną nowością jest Białostocki Kalendarz Adwentowy wypełniony drobnymi niespodziankami i słodkimi upominkami, które zostały przekazane miastu od sponsorów oraz patronów poszczególnych okienek, których otwarcia odbywać się będą o godzinie 15.00 w weekendy oraz o godzinie 17:00 w dni powszednie.

Otwarciu jarmarku towarzyszył także świąteczny koncert Krzysztofa Kiljańskiego. Tego wieczoru nasze miasto długo nie zapomni!

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1888 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39