Na terenie białostockiej galerii groził śmiercią. W ręku miał pistolet

2017.03.01 10:10
Białostoccy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Łap. Mężczyzna podejrzewany jest o grożenie 30-latkowi bronią podczas sprzeczki na parkingu jednej z galerii handlowych.
Na terenie białostockiej galerii groził śmiercią. W ręku miał pistolet
Fot: www.podlaska.policja.gov.pl

Do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku we wtorek (28.02) przed godz. 20.00 zadzwonił 30-letni mieszkaniec miasta. Poinformował, że chwilę wcześniej na terenie parkingu jednej z galerii handlowych młody kierowca bmw podczas sprzeczki groził mu śmiercią, trzymając w ręku pistolet.

Telefonujący mężczyzna oświadczył, że teraz jedzie za tym pojazdem. Skierowani we wskazane miejsce policjanci szybko zatrzymali opisane bmw na jednej z ulic osiedla Skorupy.

Podczas sprawdzania samochodu mundurowi znaleźli i zabezpieczyli broń gazową z dwoma nabojami w magazynku oraz pudełko z kolejnymi 10 szt. amunicji. Dodatkowo wyszło na jaw, że 21-latek nie ma wymaganego pozwolenia na taką broń.

Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za nielegalne posiadanie broni oraz groźby karalne grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

905 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39