Nadchodzi apokalipsa zombie. Tylko konkretna grupa może ją powstrzymać

2024.01.12 11:46
Nadchodzą pierwsze w 2024 roku Planszówki Johnny'ego i Mateusza. Tytułem najbliższego spotkania będzie "Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów".
Nadchodzi apokalipsa zombie. Tylko konkretna grupa może ją powstrzymać
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego/FB

Marvel Zombies na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza odbędzie się w poniedziałek (15 stycznia) w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów

"Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów" to kooperacyjna gra planszowa, łącząca niebezpieczny świat zombiaków z epickim uniwersum Marvela. Gracze muszą zebrać drużynę Superbohaterów, skupić całą dostępną moc i stanąć jako ostatnia nadzieja ludzkości. Współpraca i strategiczne podejście są kluczem do sukcesu, gdyż zarówno zombie, jak i ich zombiak-bohaterzy, nie odpuszczą bez walki.

Celem graczy jest wypełnienie zadań wyznaczonych przez Misję, pokonanie wrogów oraz uratowanie osób postronnych. W trakcie rozgrywki bohaterowie zdobywają doświadczenie, które umożliwia im rozwijanie jeszcze potężniejszych mocy. Jednakże, im silniejsi stają się superbohaterowie, tym więcej zombie pojawia się na planszy, gotowych, aby ich dopaść i pożreć.

Ważnym elementem gry jest współpraca pomiędzy graczami, którzy muszą maksymalnie wykorzystać swoje unikalne moce, aby skutecznie przeciwdziałać apokalipsie zombie. Współdziałanie, planowanie i strategiczne myślenie są kluczowe dla sukcesu w "Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów".

Więcej informacji: Marvel Zombies na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

725 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39